Yaşam

Vali Taşbilek’ten Yeni Yıl Ziyaretleri

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, yeni yıl nedeniyle şehir merkezinde ziyaretler gerçekleştirdi

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, yeni yıl nedeniyle şehir merkezinde ziyaretler gerçekleştirdi.

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen ile birlikte ilk olarak Köprübaşı Polis Merkezi Amirliğini ziyaret eden Vali Taşbilek, İl Emniyet Müdürü Ömer Faruk Karataş’tan yeni yıl nedeniyle alınan tedbirlerle ilgili bilgiler aldı.

Vali Kamuran Taşbilek, gazetecilere yaptığı açıklamada; vatandaşların rahat ve huzurlu bir akşam yaşaması için kamu görevlileri olarak görevleri başında olduklarını hatırlatarak, “İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun direktifleri çerçevesinde amacımız; milletimizin öncelikli can ve mal emniyetini temin etme, huzur ve güvenini sağlama, yaşadıkları vatan toprağı üzerinde mutlu, müreffeh ve huzur içerisinde yaşamalarını temin etmektir. Arkadaşlarımız da mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini yapıyorlar. Sağlık personelimize, görev başında olan itfaiye mensuplarına, toplumumuzun tüm kesimlerine hizmet edecek kamu görevlisi tüm arkadaşlarımıza, güvenlik güçlerimize teşekkür ediyorum. Başta Gümüşhane’de yaşayan vatandaşlarımız olmak üzere tüm milletimizin yeni yılını kutluyorum. Yeni yılın gerek ülkemize gerekse dünyaya huzur, barış, mutluluk ve esenlik getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Vali Taşbilek beraberindekilerle daha sonra kent merkezinde bir taksi durağını ziyaret etti.

Ziyaretlerine Gümüşhane Devlet Hastanesindeki servislerde tedavi gören vatandaşları ziyaret ederek devam eden Vali Taşbilek geçmiş olsun dilekleriyle birlikte yeni yıl da sağlıklı bir yaşam sürmeleri temennisinde bulundu.

Hastane ziyaretinin ardından Gümüşhane İl Jandarma Komutanlığı’nda vatani görevlerini yapan askerlerimizle yemek programında bir araya gelen ve yeni yıllarını kutlayan Vali Taşbilek, vatani görevini yapan bir askerimizin ailesiyle de telefonda görüşerek yeni yıllarını kutladı.

Daha sonra Gümüşhane Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Akçakale ve İkisu uygulama noktalarında görev yapan Emniyet ve Jandarma personelini de ziyaret eden Vali Taşbilek, sevgi evlerine, şehit aileleri ve bazı vatandaşların evlerine gerçekleştirdiği ziyaretler sonunda programını sona erdirdi.

 

TC Gümüşhane Valiliği

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı