Manşet

Vali Taşbilek: Hepinizi Tebrik Ediyorum

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, yarışmalarda dereceye giren kayak ve atıcılık sporcularını misafir etti

Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek, yarışmalarda dereceye giren kayak ve atıcılık sporcularını misafir etti
Vali Taşbilek Erzincan’da düzenlenen eleme yarışlarında dereceye giren kayak sporcularını ve Mersin’de düzenlenen Türkiye Şampiyonasında dereceye giren atıcılık sporcularını misafir ederek hediyelerini verdi.

Erzincan’da düzenlenen Alp Disiplini A Grubu Eleme Yarışlarında U14 Erkekler Büyük Slalom kategorisinde Muhammet Emre Atalay ve Büyük Erkekler Büyük Slalom kategorisinde İlkay Bal dereceye girdi.

Mersin’de düzenlenen Türkiye şampiyonasında Yıldız Bayanlar Kategorisinde Elif Gülcan Doludizgin birinci, Yıldız Erkekler Kategorisinde Halil İbrahim Abiş ikinci ve Abdussamet Abiş üçüncü olarak dereceye girdi.

Başarılarından dolayı sporcularımıza tebrik eden Vali Taşbilek, “Gümüşhane’mizin spor altyapısı kuvvetli. Bunda emeği geçen Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum. Ayrıca bize her zaman ve her konuda destek olan Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU’na ilimizdeki spor altyapısının gelişmesindeki katkılarından dolayı teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyorum. Bu çocuklarımızın hepsi bizim istikbalimiz ve geleceğimiz. İnşallah ilerleyen dönemlerde daha üst klasmanlarda, daha üst kürsülerde, uluslararası kürsülerde göreceğiz bu çocuklarımızın hepsini. Durmayacağız, daha çok çalışacağız. Elde ettiğimiz başarılarla yetinmeyeceğiz, daha iyi yerlere gelmek için çok çalışacağız. Bize düşen ne varsa her zaman sizin yanınızdayız. Hepinizi tebrik ediyorum” dedi.

 

TC Gümüşhane Valiliği

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı