DiğerSpor

Ümit Terzi

Torul Gençlerbirliği, Torul Gençlik, Gümüşhane Torul Gençlik

GÜMÜŞHANE HABER

Torul Gençlerbirliği, Torul Gençlik, Gümüşhane Torul Gençlik, Sorgun Belediyespor, Şiran Akademi ve en son Gümüşsu Gümüşhanespor. Ümit Terzi, hiç kuşkusuz voleybolu Gümüş haneye sevdiren isim. Belki bu saydıklarımızın arasında unuttuğumuz kulüplerde var ancak ne olursa olsun Gümüşhane artık bir voleybol şehri olarak anılıyor, biliniyor..

Özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu potansiyelli voleybol sıçraması şimdi Gümüşhane’de yaşanıyor, sevindirici mi, elbette Ümit Terzi’nin hakkını da teslim edelim…

Gümüşsu Gümüşhanespor bizim kanaatimizce işte böylesine bir atmosferde salona çıktı. Hepsi yetenekli, ileriyi hedefleyen pırıl pırıl gençlerle dolu. Ümit Terzi’nin yanıbaşındaki yardımcı antrenör Yıldıray Mutaf’a da değinmeden olmaz. Mutaf, Ümit Terzi’ye destek verirken bu genç pırıl pırıl sporcuların yetişmesine destek veriyor. Kısacası Gümüşhane’de voleybol sevdası yeniden başlıyor. Gümüşsu Gümüşhanesporun lig performansı şu anki skorlara bakıldığında oldukça iyi, darısı 1. lige çıkabilmek olsun diyelim..

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı