Diğer

Tabletler İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Teslim Edildi

Klavyeli tabletler ihtiyaçlı öğrencilere iletilmek üzere Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi

Klavyeli tabletler ihtiyaçlı öğrencilere iletilmek üzere Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odasının öncülüğünde başlatılan tablet yardımı kapsamında 65 adet klavyeli tablet bilgisayar, Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından belirlenen ihtiyaç sahibi öğrencilere verilmek üzere Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay tarafından Gümüşhane Valisi Kamuran Taşbilek’in himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan’a teslim edildi.

Tabletlerin teslim edilmesi sırasında bir açıklama yapan Vali Kamuran Taşbilek, “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz ve Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızın değerli katkılarıyla pandemi sürecinde uzaktan eğitim almak zorunda kalan çocuklarımıza katkı sunmak amacıyla, değerli Oda Başkanımız Sayın İsmail Akçay’ın getirmiş olduğu yüksek kaliteli tabletleri bugün teslim alacağız, bundan dolayı başta TOBB’un çok değerli Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na onun ekibine, İlimizde, İlimizin her türlü konusunda, her türlü meselesinde çok etkin olan, İlimizin çok önemli bir değeri olan, Gümüşhane’mizin Ticaret ve Sanayi Odasının değerli Başkanı İsmail Akçay beye ayrıyeten, hassaten çok teşekkür etmek istiyorum. Bu, bizim İlimizde eğitim kalitesinin artması noktasında da, çocuklarımızın uzaktan eğitime ulaşma noktasında da çok değerli çok önemli bir katkı bunu, değerli Başkanıma arz ettiğin gibi ihtiyaç önceliğini belirleyerek, en ihtiyaçlı çocuklarımıza ulaştırma noktasında elimizden gelen çabayı, gayreti sarf edeceğiz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin ve Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odamızın bu değerli katkısının bizzat yerini bulması noktasında bizde bütün çabamızı, emeğimizi sarf edeceğiz. Tekraren değerli Başkanımız İsmail Akçay’a değerli TOBB Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız diyorum. Bunları da (Tabletleri) inşallah en kısa zamanda çocuklarımızla buluşturacağız.” dedi.
Daha sonra GTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay; “Tablet bilgisayarların ihtiyaçlı çocuklara ulaşmasında büyük pay sahibi olan Türkiye odalar ve Borsalar Birliği Başkanımız M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na, İlimizde her zaman ve her konuda desteklerini yakın ilgi ve alakasını gördüğümüz Sayın Valimiz Kamuran Taşbilek’e ve İl Milli Eğitim Müdürümüz Seydi Doğan’a teşekkür ediyorum.” diyerek tabletleri teslim ettiler.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı