Manşet

Onursal Başkan Murat Akın Futbol Federasyonuna Seslendi

1954 Kelkit Belediyespor Onursal Başkanı Murat Akın

1954 Kelkit Belediyespor Onursal Başkanı Murat Akın, Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı ve Türkiye Futbol Federasyonu’na seslendi.

Başkan Murat Akın şunları söyledi:

‘’Bu sezon itibarıyla dünyayı kasıp kavuran Koronavirüs nedeni ile alınan tüm tedbir ve kararlar sonrası öncellikle Sayın Reisicumhurumuz ve tüm bakan, milletvekillerimize, TFF başkan ve yönetimine teşekkür ediyorum.

Zira böylesine önemli bir karar alarak sadece virüs hastalık, iş insanları, fakire, zengine, çocuğa, yaşlı olmak üzere aynı zaman da sporcularımıza da hastalık virüs geleceğini bulaşacağını düşünerek vermiş oldukları değerden dolayı ve de ligleri tatil ettikleri için kulübümüz, sporcularımız taraftarlarımız ve yönetimimiz olarak kendilerine minnettarız.

Ayrıca bu gibi felaketlerin bir daha yaşanmaması dileklerimle Türk halkına ve de tüm dünyaya geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum; Yüce Mevla’dan en ivedi şekilde şafi ismi ile hastalarımıza deva, ölenlerimize rahmet diliyorum.

Böylesine günlerde tek yürek olan Türk halkını da duyarlılığı nedeni ile yurttaşlarımı yürekten kutluyorum.

Bu illetin bir an önce bertaraf edilmesini ve idrak ettiğimiz tüm Türk İslam âleminin Miraç Kandilini kutluyor; daha nicelerine erişmemizi Yüce Mevla’dan diliyorum’’.

BAŞKAN AKIN TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONUNA SESLENDİ

1954 Kelkit Belediyespor Onursal Başkanı Murat Akın, yaşanmakta olan süreçle ilgili olarak Türkiye Futbol federasyonuna ve kulüplere seslenerek şunları kaydetti:

‘’Türkiye Futbol Federasyonu ve futbol kulüplerinin bu sezon için kim birinci lider ise onu şampiyon ilan edip küme düşmeyi iptal etmesini ve ilk 10 sırada olanlara da playoff oynatmasını temenni ediyoruz.
Nitekim şu ana kadar oynanan mücadeleler itibarıyla belki 1954 Kelkit Belediyespor lider olacaktı veya tarih itibari ile belki bir başka ekip veyahut 1954 Kelkit Belediyespor 2.3.4.5.6 sırada veya başka bir sırlamada olacaktı.

Süper Ligde de halen Trabzonspor lider ve yine kaldı ki, Galatasaray Lider olabilirdi. Beşiktaş lider olabilirdi. Fenerbahçe, Sivasspor veya Başakşehir veya başka bir futbol takımımız da samimi duygularla ifade etmek isterim ki, bu bilinçli yapılan bir şey değildir alınacak bu karara her kulüp ve yöneticilerin saygı duyması gerekir.

Saygıdeğer yöneticilerimize bir kez daha ifade etmek isterim ki;

Bu yılın bir ayrıcalığı da olmalıdır. İş dünyasında ekonomide, her birimde kiracılarımızı idare etmeli çalışanlarımıza yardımcı olmalı, aylıklı işçi memurlarımıza gücümüz yettiğince sahip çıkılmalıdır.

Yaşlı kimsesiz insanlara özellikle çocuklara sahip çıkmalıyız kaldı ki zaten şimdi devlet büyüklerimiz bu konuda çok duyarlı ancak şahsım ve Ariana group adına ne gerekiyorsa yapacağımızı taahhüt ederim.’’

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı