Yaşam

Meclis Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu’nun 10 Ocak Mesajı

Gümüşhane İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı

Gümüşhane İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Emin Erdoğdu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Erdoğdu, mesajında, gazetecilerin, hayatın tüm yönlerini birebir görerek ve yaşayarak geniş kitlelere aktarmada önemli bir görevi yerine getirdiğini söyledi.

Gazetecilerin sorumluluk bilinciyle toplumu doğru ve hızlı bilgilendirme önemli bir yere sahip olduğuna dikkati çeken Başkan Erdoğdu, şu ifadeleri kullandı:

“Gümüşhane’de gücünü kamuoyundan alan özgür ve objektif basının varlığı bizleri mutlu ediyor. Gazetecilerimiz yerine getirdikleri görevle ilimizin gelişmesine önemli katkılar sunuyor. Kurumlar ve toplum arasında bilgi akışı sağlama, toplumu doğru ve hızlı bilgilendirme, kamu çıkarlarını koruma gibi görevleri de bulunan basın mensuplarımız hukukun evrensel ilkelerini rehber edinerek, insan hak ve hürriyetleri ve özel hayata saygı çerçevesinde görevlerini özveriyle yerine getiriyorlar. İlimizin huzur ve asayişinin korunması, eğitim, sağlık, turizm, sanayi, ticaret, tarım ve diğer sektörlerde kamu kurumlarına destek olan tüm basın mensuplarımıza gösterdikleri bu hassasiyetler nedeniyle teşekkür ediyorum. Bu vesileyle büyük bir gayretle görevlerini yerine getirmeye çalışan değerli basın mensuplarımızın ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü gönülden kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık ve esenlik dolu günler diliyorum”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı