Manşet

KOSGEB Destekleri Devam Ediyor

KOSGEB İl Müdürü Harun Sakarya Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Servet Daltaban

KOSGEB İl Müdürü Harun Sakarya, Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Servet Daltaban, Başkan Yardımcısı Ali Aydın ve Meclis Üyesi Mustafa Yeniçeri; işinsanı Hasan Demir’i ziyaret etti.
İleri Girişimci Destek Programı kapsamında 5.000 TL Sertifika Desteği, 10.000 TL Kuruluş Desteği, 40.000 TL Performans Desteği, 100.000 TL Makine Teçhizat Yazılım Desteklerinin tamamına hak kazanılması dolayısıyla başta Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Servet Daltaban ve diğer yöneticiler, ilgili işletme sahibi Hasan Demir’i tebrik ederek son teknoloji makineleri yerinde incelediler.
Kelkit Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Servet Daltaban burada yaptığı açıklama da; ‘Devletin desteklerini kullanabilen ve bunu hayata geçirebilen bu tarz girişimcilere hem toplumumuzun hem sanayimizin ihtiyaç duyduğunu, küçük büyük üretim yapmak isteyen tüm girişimcilere her zaman kapımızın açık olduğunu bildirdi. Sayın Hasan Demir’i tebrik ediyor, makinelerini güle güle kullanmasını temenni ediyoruz.’

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı