Manşet

Karar Resmi Gazetede Yayımlandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Resmi Gazete'de yayımlanan atama kararı sonrası 5 ilin Emniyet Müdürü değişti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzası ile Resmi Gazete’de yayımlanan atama kararı sonrası 5 ilin Emniyet Müdürü değişti.
Gümüşhaneli Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci Adana Emniyet Müdürü olarak atandı.

Doğan İnci Kimdir?

Doğan İnci, 6 Ocak 1967 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. İlk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladıktan sonra; 1985 yılında Polis Koleji’nden, 1989 yılında ise Polis Akademisi’nden mezun olarak, Komiser Yardımcısı rütbesiyle görev hayatına başladı.

Mesleki kariyeri çerçevesinde; sırasıyla Polis Akademisi, Finlandiya / Helsinki Güvenlik Ataşeliği ile Diyarbakır, Adıyaman ve Muğla Emniyet Müdürlüklerinde çeşitli rütbelerde görev yaptı.

2012 yılı Temmuz ayı itibariyle, 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğüne terfi ederek, 12.02.2014 – 25.10.2016 tarihleri arası Erzincan İl Emniyet Müdürü olarak görev yaptı.

25.10.2016 tarih 2016 / 759 sayılı kararname ile Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü olarak atanmış olup, 29.10.2016 tarihinde Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürlüğü görevine başladı.

Resmi Gazete’de yayınlanan atama kararı sonrası Adana İl Emniyet Müdürü oldu.

Doğan İnci evli ve 3 çocuk babasıdır.

ŞİRAN DERNEKLER FEDERASYONUNDAN DOĞAN İNCİ’YE TEBRİK

Şiran Dernekler Federasyonu Adana Emniyet Müdürü olarak atanan Doğan İnci’yi tebrik etti. Genel Başkan Serkan Kaya Adana Emniyet Müdürü Doğan İnci’ye başarılar diledi

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı