Manşet

İnanıyoruz

Gümüşhane onu alt yapıdan yetiştirdiği oyuncularla tanıdı

Gümüşhane onu alt yapıdan yetiştirdiği oyuncularla tanıdı. Gümüşhanespor ne zaman davet etse ‘gelmem’ demedi, naz etmedi.

*
Sadece Gümüşhanespor’a olan sevgisini her zaman dile getirdi, biraz daha şans verilmesini istedi hepsi bu. Sezgin Köprülü, bir dönem Ziya Doğan’ın yardımcılığını yaptı.
*
Gümüşhanespor’u her ne kadar bazı dönemlerde çalıştırsa da bu macerası çok fazla sürmedi. Sezgin Köprülü yılmadı, küsmedi, aleyhte tek bir sözcük dahi etmeden yine sıranın kendisine geleceği günü bekledi.
*
Evet, tam dört antrenörün görev aldığı 2020-2021 sezonunda beşinci isim olarak ve bu şehrin öz evladı sıfatıyla ateşten gömleği giyerek canından çok sevdiği Gümüşhanespor için yine kolları sıvadı.

*
İmzayı atar atmaz ayağının tozuyla Utaş Uşakspor gibi zor bir deplasmanda Gümüşhanespor’un başında sahaya çıktı.

*
İnançlıydı, sabırlıydı ve kaderin buradan ağlarını ördüğünü biliyordu.
Nitekim karşılaşmanın son çeyreğinde usta golcü Sercan Kaya kırmızı beyazlı takım adına iki gol kaydederek haftalardır 3 puana hasret Gümüşhanespor’un hem moralini düzeltti, hem de kalan haftalar öncesi ümidini tazeledi.
*
Gümüşhanespor şimdi Sezgin Köprülü ile birlikte gelecek haftalara çok daha umutla bakmaya başladı. Sezgin Köprülü’nün elinde klasik bir ifade olacak ne ki SİHİRLİ BİR DEĞNEK yoktu. Sadece oyuncularına olan inancını, şehre olan sevdasını, kırmızı beyazlı formaya olan bağlılığını, gövdesini taşın altına koyarak zor zamanlarda gemisini kurtaran kaptan misali hepimize moral verdi.
*
Meğer sen neymişsin Sezgin Hoca’m!

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı