Manşet

İlk Konuk Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek Olacak

Üniversite de canlı yayın programları başlıyor

Gümüşhane Üniversitesi resmi İnstagram Hesabı @gumusuniv üzerinden 11 Mayıs Saat: 21.00’da canlı yayın gerçekleştirilecek. Programın ilk konuğu Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek olacak.
Covid-19 virüs salgını nedeniyle üniversite de başlayan uzaktan eğitim sistemi ile birlikte öğrenciler, öğretim görevlileri ve çalışanları bilgilendirmek, sorularını cevaplandırmak amacıyla üniversitenin resmi Instagram hesabı olan @gumusuniv’de canlı yayın programları başlatıyor.
Canlı yayın sohbeti ile ilgili konuşan Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek şu açıklamalarda bulundu: “Hepimizin bildiği üzere halen devam etmekte olan Covid-19 virüs salgını dolayısıyla Gümüşhane Üniversitesi olarak bizler de bazı önlemler aldık. Bunun en başında da öğrencilerimizin sağlığı ve eğitimleri için Uzaktan Eğitim Sistemi ile derslerimizi işlemeye başladık. Sosyal medya hesaplarımız üzerinden öğrencilerimize gereken bilgilendirmeleri sürekli bir şekilde iletmeye devam etmekteyiz. Bu nedenle de resmi Instagram hesabımız olan @gumusuniv üzerinden canlı yayın programları başlatıyoruz. Her hafta yapılacak bu programlarda üniversitemizde alanında yetkin kişiler canlı yayında bizlerle olacak. İlk konuk olarak da öğrencilerimiz, hocalarımız ve takip eden bütün katılımcılarla sosyal medya üzerinden bir araya gelmeyi uygun gördük. Pazartesi günü yapılacak canlı yayının üniversitemiz hakkında merak edilen tüm sorulara cevap bulunacağı ve gelinen sürece dair güzel bir program olacağına inanıyorum. Bu canlı yayın programına dileyen herkesin sorularıyla ve yorumlarıyla katılımlarını bekliyoruz.”

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı