Diğer

İl Millî Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi

İl ve ilçelerde yapılan 4,8 ve 12 sınıf öğrencileri deneme sınavlarının uygulandığı okulları

İl ve ilçelerde yapılan 4,8 ve 12 sınıf öğrencileri deneme sınavlarının uygulandığı okulları İl Millî Eğitim Müdürü Miraç Sünnetçi ziyaret etti.

Gümüşhane kent merkezinin ve 5 ilçede yapılan deneme sınavına 3 bin 945 öğrencinin katılım sağlandığı deneme sınavında gençlerin sınav heyecanını aşması ve motivasyonlarının arttırılması amaçlanıyor.

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci; “Merkez ilçede ve tüm ilçelerde yıl boyunca 8 deneme sınavı yapılacaktır. Bu bağlamda bugün 4,8 ve 12. sınıf öğrencilerine deneme sınavı yapıldı. Bu sınavlar neticesinde ilimizin başarı analizleri yapılarak çalışmalarımıza yeni ivmeler kazandıracağız.

Deneme Sınavı’na katılan öğrencilerimizin sınav heyecanlarına ortak olarak öğrencilerimize başarı dileklerini ileten İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, bu çalışmalar kapsamında ilçelerimizde görev yapan ilçe müdürlerimiz ve şube müdürlerimiz ile İl Millî Eğitim Şube Müdürlerimiz tüm ilçelerimizde sınavın sağlıklı yapılabilmesi için Deneme Sınavlarında görev aldı. Şehrimizde bu sınavlara hazırlanan binlerce öğrencimize geleceklerine yön vererek birçok fedakârlığa katlanan öğrencilerimize destek olduk. Yıl boyunca yapılacak olan 8 deneme sınavının ilkini gerçekleştirdik. Deneme sınavı sayesinde öğrencilerimiz hem bilgilerini hem de kendilerini denemiş olacaklar.” Dedi

İl Genelinde deneme sınavına girmenin heyecanını yaşayan 4. Sınıf Bin 341, 8. Sınıf Bin 333 ve 12. Sınıf Bin 271 öğrenci ile toplam 3 Bin 945 öğrenci deneme sınavı heyecanına ortak oldu.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı