Diğer

Gümüşhanenin Kulübüyüz

TVF 1. Lig B grubunda mücadele eden Gümüşhane temsilcisi Ünsal Grup Şiran Akademi Spor kulübü

TVF 1. Lig B grubunda mücadele eden Gümüşhane temsilcisi Ünsal Grup Şiran Akademi Spor kulübü yöneticileri haftalık olağan toplantılarını gerçekleştirdi.

ERSİN ŞAHİN: ZORLU BİR LİG SERÜVENİ VAR

Toplantıda önce ki haftaların maçları ve oyuncu portföyü değerlendirildi bildirilirken, Kulüp Başkanı Ersin Şahin toplantı ve kulüp hakkında değerlendirmelerde bulundu. Şahin, şunları söyledi:
“Zorlu bir lig serüveni var önümüzde, bu süreçte elbette galibiyetler kadar mağlubiyetler de olacaktır. Takımımıza inancımız, güvenimiz ve desteğimiz tamdır. Oyuncularımızın her birisi kendi mevkiinde üst düzey profesyonellerdir. Pandemi dolayısıyla sezon başında ki kamp programımızı biraz geç başlattık. Burada ki önceliğimiz sporcu sağlığıydı. Sporcularımızın uyum sürecini ve antrenman temposuna alışmaları biraz zaman almıştır. Her geçen gün sporcularımız lige daha çok konsantre oluyor ve gelişimlerini tamamlıyor. Kulübümüz pandemi nedeniyle gerekli maddi desteği bulamamıştır”.

ORHAN ÜNSAL’A TEŞEKKÜR

”Sayın Orhan Ünsal beye bize verdiği destekten ötürü minnettarız. Tüm halkımızdan gerekli desteği bulacağımıza inanıyorduk ama olmadı maalesef. Bu bizleri üzüyor bu kulüp tüm Gümüşhane’nin kulübü, biz salonda Gümüşhane olarak mücadele veriyoruz”.

ELEŞTİRİDEN ÖNCE DESTEK OLALIM

”Eleştiriler oluyor duyuyoruz da ama eleştiriden önce kulübümüzün yanında olalım ve desteğimizi esirgemeyelim. Sezon başında koyduğumuz hedeflerimiz playoff mücadelesi vermek ve bu ligde kalıcı hale gelmek olarak belirledik ve hedeflerimizden en ufak bir sapma olmamıştır. Bu takım ligde kalacaktır ve başarılı olacaktır.”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı