Manşet

Gümüşhanelilerin Tercih Noktası

Armağan Ticaret damak tadına düşkün Gümüşhanelilere bu bayramda da farklı seçenekler sunuyor.

Armağan Ticaret damak tadına düşkün Gümüşhanelilere bu bayramda da farklı seçenekler sunuyor. Atatürk Caddesi üzerinde bulunan satış noktasında yörenin en büyük lezzeti pestil ve kömenin enfes çeşitlerini müşterilerine sunan Armağan Pestil Köme, aynı zamanda farklı ürünler, şekerleme ve değişik tatları da Gümüşhanelilerin beğenisine sunmaktan geri durmuyor.

Satış Sorumlusu Sezer Çimen Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Armağan Ticarete uğrayan Gümüşhanelilerin kesinlikle ürünlerinden memnun kalacaklarını belirterek, ‘Bu bayramda Gümüşhanelilerin hediyesi Armağan Pestil Kömeden olsun’ çağrısında bulundu.

Sezer Çimen, ‘Biz markayı, kaliteyeti, hijyeni hele şu pandemi sürecinde en sağlıklı ürünü müşterilerimize sunmayı hedef belirledik. Gümüşhaneli müşterilerde sağolsunlar Armağan Ticareti tercih ediyorlar. Bu noktaya uğrayanlar farkındalığı, lezzeti ve hizmet üstünlüğünü de göreceklerdir. Bu münasebetle Armağan Pestil Köme tüm İslam aleminin kurban bayramın tebrik ediyor hemde müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın gururunu yaşıyor’ dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı