Diğer

Gümüşhane Üniversitesi

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’a tebrik ziyaretinde bulundu.


Yüksek Öğretim Kurulu’nda gerçekleştirilen ziyarette Rektör Zeybek, Yüksek Öğretim Kuruluna atanan YÖK Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar’a Gümüşhane Üniversitesi’nin eğitim – öğretim başta olmak üzere misyon, vizyon ve değişimi hakkında bilgiler verdi.
Ziyaret sonrasında açıklamalarda bulunan Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek şunları söyledi:
“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle YÖK Başkanlığına atanan YÖK Başkanımız Prof. Dr. Sayın Erol Özvar’a tebrik ziyaretinde bulunduk. YÖK’ün üniversitelere çizdiği vizyon doğrultusunda Üniversitemizin akademik değişimi ve dönüşümü hakkında bilgiler vererek yükseköğrenim alanında daha görünür kılmak adına temsil ettiği değerlerle örnek teşkil eden bir kurum haline getirdiğimizi belirttik. Yaptığımız görüşme çerçevesinde YÖK Başkanımız Prof. Dr. Sayın Erol Özvar’ın da değerli görüşlerini alarak Üniversitemize davet ettik. YÖK Başkanımız da Gümüşhane Üniversitesi’ni yakından takip ettiğini ifade ederek, özellikle Üniversitemizin ulusal ve uluslararası performansındaki yükselişinin dikkatini çektiğini söyledi.”

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı