Manşet

GTSO Rektör Zeybek’i Ziyaret Etti

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı İsmail Akçay

GTSO BAŞKANI AKÇAY: ‘’BİZLERİ VE ŞEHRİMİZİ GURULANDIRAN BİR ÜNİVERSİTEMİZ VAR’’
Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Başkanı İsmail Akçay beraberindeki heyet ile birlikte Gümüşhane Üniversitesi (G.Ü) Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’i makamında ziyaret ederek, G.Ü. Rektörü Zeybek’e alınan bu önemli başarılar için teşekkür ederek, günün anısına bir plaket takdim etti.
İspanya merkezli araştırma kurumları tarafından yapılan araştırmalarda Gümüşhane Üniversitesi’nin yer aldığı sıralamaların takdire şayan ve gurur verici olduğunu ve YÖK tarafından yapılan yerleştirme sonuçlarına göre % 98 gibi bir doluluk oranına ulaşmanın çok önemli bir başarı olduğunu belirten Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO)Başkanı İsmail Akçay, ‘’Şehrimizin marka değeri olan Gümüşhane Üniversitemiz elde etmiş olduğu önemli başarılarla şehrimizi ve bizleri gururlandırmaya devam etmektedir. Bu başarının mimarı olarak sizleri, üniversitemizin akademik kadrosunu ve idari personellerimizi tebrik ediyorum.

‘BU BAŞARILARIN ALTINDA BÜYÜK EMEKLERİN OLDUĞUNU BİLİYORUZ’
Şahsım ve bu yolda mücadele etmekten her zaman gurur duyduğum Gümüşhanelilerle birlikte şehrimize bir üniversite kazandırmak için yıllarca mücadele verdik. Verilen bunca mücadele, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın müjdesi ile 2008 yılında meyvesini vererek, Gümüşhane Üniversitemiz ülkemize hizmet etmeye başladı. Daha dün gibi verdiğimiz mücadeleyi hatırlarken şimdi ise kısa bir süre içinde şehrimizin marka değeri olmuş, Uluslararası platformlarda şehrimizi ve ülkemizi temsil ederek bizleri gururlandıran bir üniversitemiz var.
Üniversitemizin elde etmiş olduğu bu önemli başarılardan Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası olarak büyük bir gurur ve mutluluk duyduk. Vermiş olduğunuz emeklere teşekkür ediyoruz. Bu başarıların altında büyük bir emek olduğunu fazlasıyla biliyoruz. Bizlerde bugün bu mutluluğumuzu ve teşekkürümüzü bir kez daha sizlere iletmek istedik’ ’ifadelerini kullandı.

‘DESTEĞİNİZİ HER ZAMAN YANIMIZDA HİSSETTİK’
Bu anlamlı ziyaret ve güzel sözler için GTSO heyetine teşekkür eden Gümüşhane Üniversitesi Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek; ‘’Göreve başladığımız ilk günden itibaren sizleri ve desteğinizi hep yanımızda hissettik. Şehrimize bir üniversite kazandırılması için oluşturulan Dernekleşme aşamasından başlayarak her zaman bizlerin aynında oldunuz. Bizlerde bize verilen bu emaneti teslim edene kadar yapılan hizmetin üzerine koymaya çabaladık ve görüyoruz ki çalışmalarımız meyvelerini vermeye başladı. İnşallah bu yıl ki çalışmalarımızın sonuçlarını da gelecek yıl almaya başlayacağız. Üniversitemiz bilimsel olarak çok önemli çalışmalara imza attı. Biz bunları tek başımıza başarmadık. Sizlerin ve Ticaret ve Sanayi Odamız gibi şehrimizin güzide kurumlarının ve şehrimizin desteği ile ekibimizle birlikte başardık. Sizler destek oldunuz bizlere yoldaş oldunuz, yapıcı oldunuz ve bizlerde sizlerin desteği ile özveri ile çalışarak bu güzellikleri hep birlikte başardık. Biz inanıyoruz ki önümüzde bizleri bekleyen çok güzel günler var. Ben bir kez daha bu güzel ziyaretini ve vermiş olduğunuz değerli destekler için sizlere ve tüm Gümüşhanelilere teşekkür etmek istiyorum ’dedi.
Ziyaret kapsamında GTSO Başkanı İsmail Akçay, GTSO Yönetim Kurulu Üyesi Arslan Murat Akçay, GTSO Meclis Üyeleri Elbeyi Gergin, Tayyar Demirel, Fatih Arslan ve GTSO Eski Meclis Başkanlarımızdan Turan Tuğlu günün anısına GTSO Heyeti G.Ü Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e bir teşekkür plaketi takdim etti.

 

 

 

 

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı