Diğer

Eğitimde Başarı İçin Bir “Söz” de Kelkit’ten

Kelkit ilçesinde görev yapan okul müdürleri, ortaokul ve ortaöğretim öğretmenlerinin katılımlarıyla birlikte

Kelkit ilçesinde görev yapan okul müdürleri, ortaokul ve ortaöğretim öğretmenlerinin katılımlarıyla birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci başkanlığında eğitim faaliyetlerini değerlendirme ve başarı hedefinin belirlenmesi amacıyla öğretmen buluşmaları toplantısı yapıldı.

Kelkit Abdulhamit Han Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, Kelkit İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Yücel, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Turan Tanış ve Oltan Balyemez, Kelkit İlçesinde görev yapan ortaokul ve ortaöğretim okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.
Her dersin tek tek değerlendirildiği toplantıda sorunların ve çözüm önerilerinin belirmesinde öğretmenlerin önemine değinen İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci marifetin iltifata tabi olduğuna da değinerek akademik başarıya katkı sunan bütün öğretmenlerin mevzuat ve imkânlar dâhilinde ödüllendirileceğine vurgu yaptı.

Başarıya Ulaşmada Kaybedecek Vaktimiz Yok
Toplantıda ayrıca “Eğitim faaliyetlerinin her kademesinde görev yapmış bir eğitimci olarak yaşanan salgın nedeniyle eğitim camiasında yaşanan bütün meseleleri takip ettim. Yüz yüze eğitim faaliyetlerine başladığımız bu günlerde aksaklıkları önlemede ve başarıya ulaşmada kaybedecek hiç vaktimiz yok. Hiçbir beklentide olmadan tamamen vicdan muhasebesiyle yaptığımız bu öğretmenlik mesleğinde başarısızlığa sebep olan bütün etkenleri birlikte ortadan kaldıracağımıza inanıyor ve hepinize güveniyorum ”ifadelerini kullandı.
Soru ve cevap şeklinde gerçekleşen toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı