Manşet

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesinde Görev Değişikliği

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesinin yeni başkanı Habib Tanış

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesinde görev değişikliği

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesinin yeni başkanı Habib Tanış

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şube Başkanı Musa Uncu’nun görev değişikliği yapması sonucu; 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanununun 15. maddesinin gereği Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şube Başkanlığı görevi sona ermiş oldu. Şube Yönetim Kurulu sendika tüzüğü gereği; Eğitim-Bir -Sen Gümüşhane Şubesinin yönetim kurullarında görevler yapmış,  Şube Başkan Vekilliği görevini yürüten, Habib Tanış oy birliği ile alınan kararla Eğitim-Bir -Sen Gümüşhane Şubesi’nin yeni başkanı oldu. Boşalan Yönetim Kurulu üyeliği için ilimizin sevilen sayılan ve tecrübeli eğitim yöneticilerinden Şinasi Çalışkan, Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şube yönetim kurulunda görev yapacak.

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi’nde düzenlenen devir teslim programında Şube Başkanlığı görevini bırakan Musa Uncu “Şube başkanı olarak görev yaptığımız sürede ilimizin eğitiminin daha ileriye çıkması için katkı sağladık, eğitim çalışanlarının sorunlarının çözümü noktasında destek olduk. İlimizin STK’ları ile birlikte hareket edip toplumsal konularda üzerimize düşen görevleri yapmaya çalıştık. Bu çalışmaları yaparken bizlere destek veren şube yönetim kurulu arkadaşlarımıza ilçe temsilcisi arkadaşlarımıza ve ilçe yönetim kurullarımıza üyelerimize teşekkür ediyorum. Benden sonra şube başkanlığı görevini yürütecek olan Habib Tanış başkanımız, sendikamızın yönetim kurulların da görev yapmış sendikal tecrübesi ile sendikamıza pek çok değere katacağına inanıyorum. Yeni oluşan Şube yönetimine başarılar ve kolaylıklar diliyorum.’ dedi.

Eğitim-Bir-Sen Gümüşhane Şubesi’nin yeni Şube Başkanı Habib Tanış kendisine bu görevi layık gören ve oy birliği ile Şube başkanı yapan yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Tanış  “Üyesi olmaktan gurur ve onur duyduğum Eğitim Bir-Sen uluslar arası , ulusal ve Gümüşhane Yerelinde yaptığı güzel çalışmalara katkı sağlamak bizlere gurur vermiştir. Bundan sonra bu faaliyetlerin en önünde yer alarak katkı sağlamak zamanı. Sendikamızın yönetim kurulunun farklı mevkilerinde yaptığım görevler sırasında kazandığım sendikal tecrübe ve birikimi kullanarak devir aldığımız eğitim çalışanlarına hizmet bayrağını daha ilerilere götürmek için Şube yönetim Kurulu arkadaşlarımla birlikte çalışacağız. Sendikal tecrübelerimde katkısı olan  Şube Başkanlarım Sayın Veli Ağaç,  Musa Uncu’ya, yönetim kurullarında görev yapan arkadaşlarımıza, Eğitim-Bir-Sen’i yıllardır Gümüşhane’de ve Türkiye’de En Büyük Sendikası yapan üyelerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı