Manşet

Dr. Gez: Bizi Gururlandırdılar

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’i

Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’i, TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’ndan iki ödülle dönen öğrenciler ziyaret etti.
Bu yıl 6’ncısı düzenlenen “TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması”ndan Gümüşhane Üniversitesine iki ödülle dönen İletişim Fakültesi öğrencileri, danışman hocalarıyla birlikte Rektör Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’i makamında ziyaret etti.

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu (TRT) tarafından düzenlenen 6’ıncı TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması’nda İletişim Fakültemiz “KEKELE TV” ile Sosyal Medya Projesi kategorisinden 1’ncilik, “E-Spor” ile Televizyon Programı kategorisinden de 3’ncülük elde ederek, ilk kez iki ödül birden kazandı. Kazanılan bu ödüller İletişim Fakültesi’nin Televizyon Programı ve Sosyal Medya Projesi kategorilerinde elde ettiği ilk ödüller oldu.


İletişim Fakültesi bünyesinde bulunan ve 9 uygulama biriminden oluşan Medya Merkezi tarafından üretilen, kekemelik ile ilgili farkındalık yaratmayı amaçlayan “KEKELE TV” projesiyle Sosyal Medya Projesi Kategorisi’nde 1’inciliği Seda Fırın, Ecem Burcu Güzel, Mustafa Akıncı, Vehbi Demir, Serdar Aslan ve Özcan Kılıç isimli öğrencilerimiz elde etti. Televizyon Programı Kategorisinde ise “E-SPOR” projesiyle 3’üncülüğe layık görülen öğrencilerimiz ise Efe Can Aktaşlı, Doğukan Akın, Mehmet Emin Yücel, Mert Mutlu ve Hasan İnce oldu.
Aldıkları ödüller ile birlikte Rektör Zeybek’i makamında ziyaret eden öğrenciler, burada ödülü Rektör Prof. Dr. Zeybek’e takdim ederek sevinçlerini paylaştı.

Makamda gerçekleşen ziyarette Sosyal Medya Projesi’nin akademik danışmanlığını yürüten Medya Merkezi Koordinatörü Dr. Öğr. Üyesi Kaan Gez, ödül hakkındaki görüşlerini “Öğrencilerimizin almış olduğu bu ödüller ve çalışma için sarf ettikleri gayretleri bizler için çok değerlidir. Bizler de burada elimizden geldiği kadar kendilerine yardımcı olmaya, onlara yol göstermeye çabalıyoruz. Salgın döneminde olmasına rağmen öğrencilerimizin çalışmaları sayesinde projelerimize devam etmeye çalışacağız. Onların almış olduğu bu ödüller bizleri gururlandırdı. Bundan dolayı da başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek olmak üzere, Dekanımız Prof. Dr. Müge Yılmaz ve tüm arkadaşlarımıza desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde ifade etti.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı