Manşet

Çelebi’den Akıllı İnek’e Övgü

Çocuklar Akıllı İnek Projesi ile sütü sevdi, ayranı sevdi

Çocuklar Akıllı İnek Projesi ile sütü sevdi, ayranı sevdi. Yerli ve milli içecek ANAVATAN Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi tarafından da takdir gördü.

TANGUROĞLU’NA ZİYARET
Gümüşhaneli asıllı Erzincanlı İşinsanı Recep Cemil Tanguroğlu’nun ülkeye kazandırdığı akıllı inek projesi yurt genelinde merak uyandırmaya devam ediyor. Bugüne kadar çok sayıda ziyaretçinin yakından incelediği Akıllı İnek Projesini ANAVATAN Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi’de beğendi.

PROTOTİP BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR
Akıllı İnek uzun AR-GE çalışmalarının ardından içecek sektörüne sunulurken ANAVATAN Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi’de, proje hakkındaki memnuniyetini de şu şekilde dile getirdi:
‘Burada oldukça keyif aldım, özellikle çocuklarımızı gazlı içeceklerden korumaya yönelik içecek sektörüne nefes aldıran bu proje sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi tüm iş insanımızı yerli ürünlere yönelmeye teşvik ediyor. Bu projenin yurt genelinde yayılmasını temenni ediyorum. Çok anlamlı bir çalışma görülüyor ki, sayın Cemil Tanguroğlu devletimizin yerli ve milli etiketli politikasına yerlilik kazandırmayı başarmış. Bu anlamda çok gurur duydum ve de heyecanlandım. Devlet kademeleri dahil her anlamda destek vereceğim projeyi Allah Muvaffak eylesin, sayın Tanguroğlu’nun yolu açık olsun’ dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı