Manşet

Başvurular 11 Ocak – 17 Şubat 2021 Tarihleri Arasında

TÜBİTAK 2204 / A-B Araştırma Projeleri bilgilendirme toplantısı çevrimiçi yapıldı

TÜBİTAK 2204 / A-B Araştırma Projeleri bilgilendirme toplantısı çevrimiçi yapıldı

2021 TÜBİTAK 2204-A Lise ve 2204-B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması bilgilendirme toplantısı Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyesi ve TÜBİTAK Bölge Koordinatörü Prof. Dr. Erdal Karaduman zoom üzerinden çevrimiçi gerçekleştirdi.
2021 yılı 2204/A TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri 52. Destekleme Programına yönelik başvurular 04 Ocak-12 Şubat 2021 tarihleri arasında, 2204/B Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri 15. Destekleme Programına yönelik ise başvurular 11 Ocak – 17 Şubat 2021 tarihleri arasında yapılacak.
Çevrimiçi toplantıda Prof. Dr. Erdal Karaduman’ın TÜBİTAK 2204/A-B Araştırma Projeleri’nde bulunan başvuru alanları, tematik alanlar, proje yazma ve başvuru işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgilendirme sunumunun ardından eğitim yöneticileri ve öğretmenlerden gelen soruların yanıtlanması ile sonlandırıldı.
Toplantıda başvuru şartları, başvuruda dikkat edilecek hususlar ile TÜBİTAK Öğrenci Araştırma Projeleri başvurularında öğrencilerin ve danışman öğretmenlerin dikkat edecekleri teknik konulara değinildi.
Çevrimiçi seminere İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, Şube Müdürü Oltan Balyemez, il genelindeki Lise ve Ortaokul türünde Okul İdarecileri ve öğretmenler katıldı.

 

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı