Diğer

Alpay Yazıcı

Yapılan projelerle adından sürekli söz ettiren, tüm Gümüşhane STK’larına örnek olan

Yapılan projelerle adından sürekli söz ettiren, tüm Gümüşhane STK’larına örnek olan Telme Köyü Derneği’nde olağan genel kurul heyecanı yaşandı
Telme Köyü Derneği Genel Başkanı Mimar Alpay Yazıcı olağan genel kurul neticesinde tüm hemşerilerinin desteğiyle yeniden başkanlığa seçildi.

18 Haziran’da Tuzla dernek merkezinde gerçekleştirilen genel kurul, pandemi şartlarına uygun bir şekilde gerçekleştirildi.
Şeffaf işleyişin hâkim olduğu genel kurulda, faaliyet raporlarının, gelir giderlerin detaylıca paylaşılması takdir topladı.
Genel kurulda yeniden tüm hemşerilerinin desteğini yeniden alan GÜDEF Genel Sekreteri, ŞİDEF Genel Başkan Yardımcısı, Telme Köyü Dernek Başkanı Yazıcı yaptığı konuşma da şunları kaydetti:
‘’Öncelikle hemşerilerimize genel kurulumuza katılımından ötürü çok teşekkür ederim. Pandemi dolayısıyla vefat eden tüm hemşerilerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Şu anda hasta yatağında bizden dua bekleyen başta Başkan Yardımcımız Sezai Söğüt olmak üzere tüm hemşerilerimize acil şifalar diliyorum. Derneğimizin kuruluşuna vesile olan bugünlere gelmesini sağlayan tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum.2 yıllık görev süresi boyunca yönetimimle birlikte güzel projelere imza attık. Bu süreçte benimle birlikte koşturan tüm yol arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Yeni dönemde Başkan Vekilim Sezai Söğüt, Başkan Yardımcılarım Yusuf Yazıcı, Sezgin Toruk, Cengiz Yazıcı, Alper Sahin ve Refik Aydın ile yolumuza devam edeceğiz inşallah. Bizim hedefimiz büyük. Derneğimiz faaliyetleriyle tüm Gümüşhane’de adını duyurdu. Başarılarımız her STK ya örnek oldu ve takdir topladı. Bundan sonraki süreçte daha da güzel faaliyetlere imza atacağız inşallah. Gayemiz tüm ülkeye örnek olabilecek faaliyetlere imza atmaktır. Köyümüzle alakalı da ciddi yatırımlarımız oldu. Muhtarımızla güzel bir işbirliğimiz var. İnşallah yeni dönemde de bu birlikteliği güçlendirecek ve köyümüze güzel projeler kazandıracağız. Görev süremiz boyunca bize her zaman destek olan Artvin valimiz Sayın Yılmaz Doruk Bey’a, Yozgat Yenifakılı Kaymakamımız Sayın Halil Yazıcı’ya, Gümüşhane Valimiz Sayın Kamuran Taşbilek’e, Gümüşhane milletvekillerimiz Sayın Hacı Osman Akgül ve Sayın Cihan Pektaş’a, Şiran Kaymakamımız Sayın Fatmagül Dalmış’a, Şiran Belediye Başkanımız Sayın Mutlu Özel’e ve ilçe mülki idarecilerimize desteklerinden ötürü çok teşekkür ediyorum, ayrıca genel kurulumuz sonrası bizi ziyaret ederek tebrik eden GÜDEF Başkanımız Bayram Demir’e, GÜDEF 1. Bölge Başkanı Birol Boz’a, GÜDEF Teşkilat Başkanı Yaser Sarı’ya ve GÜDEF Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Selçuk’a teşekkürlerimi sunuyorum’’ dedi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı