Manşet

AK Partili Güvendi: O Dönem Bitmiştir

Türkiye bu süreçlerden çok çekti. Demokrasinin önündeki en büyük engel olarak gösterildi

Türkiye bu süreçlerden çok çekti. Demokrasinin önündeki en büyük engel olarak gösterildi. Ülke ekonomisi başta olmak üzere birden fazla çark kırıldı, Türkiye büyük zararlar gördü.
Türkiye bir kez daha o sözcüğü yaşamak istemiyor, reddediyor. Son olarak 15 Temmuz’da yaşanan o alçak saldırı millet iradesi ile birlikte darbe sevdalılarının başına yumruk gibi indi.
Aradan dört yıl geçmesine rağmen bu sözcük yeniden tartışılmaya başlandı. AK Partili Hüseyin Güvendi, sert sözlerle yüklendi
Güvendi, şunları söyledi:
‘Darbe sevdalılarının geçmişte neler yaşadığına bu millet çok güzel bir şekilde yanıtını vermiştir. Bu zihniyet hala bu sevdanın peşindeyse yanılıyordur, o devirler çoktan geçti. Darbe dönemlerinin bittiğine inanıyorum. Kim ne derse desin bir daha geri dönülmeyecektir. Bu millet asla darbelere müsaade etmez. Darbe sevdalısı zihniyetlerin Abdülhamid’i tahtan indirip devleti ne hale getirdikleri belli olan düşüncenin temsilcileridir. Aslında gerek bile yok, cevap verilmemesi lazım’.

OYLAR DÜŞTÜ MÜ?
Güvendi, AK Parti’nin oylarının düştüğü yönündeki kamuoyu anketlerinin gerçeği yansıtmadığını belirtirken, ‘’Biz buna inanmıyoruz. AK Partinin önünde muhalefet yok, önümüzde ciddi bir rakip yok diyerek görüyoruz. İktidar alternatifi partilerin gerçekten bir projesi var mı, ona da bakmak gerekir. Belki kızıp küsenler ufak tefek sıkıntılar verse de ciddi bir kayıp yaşamayız’ dedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı