Ekonomi

TOBB İl Genç Girişimciler ve Kadın Girişimciler

TOBB İl genç girişimciler ve kadın girişimciler kurulu icra komitesi üyeleri ilk toplantılarını gerçekleştirdi

Türkiye Odalar ve Borsalar (TOBB) koordinatörlüğünde ve Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası Koordinatörlüğünde faaliyet gösteren TOBB İl GGK (Genç Girişimciler Kurulu ) ve KGK (Kadın Girişimciler Kurulu) geçtiğimiz günlerde tamamladıkları İcra Komitesi üye belirleme seçimlerinin ardından Başkan ve Başkan Yardımcısının belirlendiği seçim gündemli ilk toplantılarını gerçekleştirdi.

Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda, ve seçim gündemli gerçekleşen ilk toplantıda, Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyeleri seçim gündemli ilk toplantılarını gerçekleştirerek Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan ve Başkan Yardımcısını belirledi.

Yapılan toplantı ve seçim sonucunda TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Aysun Dalgıç, Başkan Yardımcılığına ise Aycan Aytaç seçildi.

TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanını belirlemek için yapılan diğer toplantıda ise TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığına Talip Durakoğlu, başkan yardımcılığına ise Burak Kaan Ertürk seçildi.

Yapılan toplantılara katılarak TOBB İl KGK ve GGK üyelerine odamız faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında da kısaca bilgi veren GTSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akçay,  seçimlerin ve yapılan ilk toplantıların şehre hayırlı olmasını dileyerek kurul üyelerine yapılacak çalışmalarda başarılar diledi.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Kapalı
Kapalı