Şuradan…Buradan…
Şener YAZGAN

Şuradan…Buradan…

Bu içerik 997 kez okundu.
Pusula Düşünce DeeğiTırı vırı işlerle uğraşmıyor, İzmit’te iyi şeyler yapacak.Başında Gümüşhaneli Hemşerimiz Tarihçi Yazar Vokan Şenel var,Kendisi iyi şeylere imza atıyor,Gündemde öne çıkan konuları işliyor,Başarı diliyoruz.


*Torul Gümüşhane için iyi bir vitrin.MP maçı iyi bir sinyal verdi,Düzeleceğiz,Bir önceki yazımda ifade etmiştim,Yanılmadım.


*Gelde yazma,İl Koordinasyon trafik noktasında toplandı,GÜ, Bağlarbaşı ve birkaç mahal daha ışıklandırılacak,Tekke yolu da Alaha emanet,Sayın yetkililer,Gümüşhanenin içi kadar dışıa önemli değil mi?


*Deeklerin Tv programları iyide format biraz daha güzel olmalı,Kapsamlı bir tanıtım,,Alkışlamak gerek,Yapılan iş az olsa da Gümüşhane için önemli,Ama dediğimiz gibi bu tür programların içi doldurulmalı.


*Aday adayları yağıyor,Maaşallah,Bu ne aşk,Bilmiyorum,Geride daha kaç kişi kaldı,Meğer Gümüşhane'de ne cevherler varmış…


*
Federasyonun Genel Kurul zamanı geldi,Galiba federasyon gündemden düştü,Kimse de tık yok,Ya da fırtına öncesi sessizlik var,Dur bakalım örtünün altından neler çıkacak,Sonu hayırlı olsun. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor