Gümüşhaneli adaylar
Şener YAZGAN

Gümüşhaneli adaylar

Bu içerik 865 kez okundu.
Yerel seçim atmosferine yavaş yavaş giriyoruz.Gümüşhaneli adaylar kendisini göstermeye başladı.
Aklımda kalanlar;Tuzla’dan Dr. Cevad Uyanık,Bahçelievler’den Av. Turan Aydoğan,Beylikdüzü’nde Dr Atilla Yılmaz,Gümüşhaneli pırıl pırıl isimler.

Hani gerçek Gümüşhanelilik neyse,Bu adayları desteklemekte öyle bi şey olsa gerek.

İstanbul gibi devasa bir şehirde Gümüşhaneli adayların öne çıkması bile bizim için gurur verici olmalı.Gümüşhaneli keşke bu savaşın Gümüşhane’de değil de İstanbul’da verilmesi gerektiğini bir anlayabilse..

Düşünebiliyormusunuz?İstanbul’un bir ucundan bir ucuna en merkezi yerlerde Gümüşhaneli adaylar  seçimlerde galip gelmiş ve hizmet için öne çıkmışlar,Bundan daha büyük hangi mutluluk olabilir?

Biliyoruz ki, Gümüşhaneliler sosyal medya ve basın üzerinden hemşerilerinin yanında olacağını açıklasalar bile kendi şahsi fikri daha ağır basacak,Elbette kimse buna neden öylede diyemeyecek..

Ben gerçekten bu isimlerin çoğalması İstanbul’da bir güç birliği oluşmasını temenni ederim ama maalesef olmuyor işte, Gümüşhane sadece isimleri duyuyor o kadar..Diğer taraftan Gümüşhanede ise bir başka savaş var.Bakıyorsunuz,Bir küçük şehir için onca aday öne çıkmış,İnsan içinden gerçekten hizmet için mi diye de düşünmüyor değil,

Hani Züğürt Ağa misali,Ağam oyu senin partine ben verdim diyor marabalarıı,Yani ağa yahu benim oyum nereye gitti diye çıkışıyor marabalarına..

Sözün kısası mevcut yıllardır bu işe gönüllü, bu işle yoğrulmuş isim ya da isimler  var, Gümüşhane de sıcak bakıyor,Peki sen niye geliyorsun o zaman?


CHP, AK Parti, MHP, her açıdan aynı..Diyor ki,
'Ben adayım',


Peki Gümüşhanedeki bostan korkuluğu mu?  
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Engin     2018-05-23 Koca istanbuldan birtane adayimiz yok cok ayip
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okul Koridoru Edebiyat Sokağı’na Dönüştü
Okul Koridoru Edebiyat Sokağı’na Dönüştü
Şube Müdürü Seyit Tok'a Veda Yemeği
Şube Müdürü Seyit Tok'a Veda Yemeği