Bak Hocam!
Şener YAZGAN

Bak Hocam!

Bu içerik 862 kez okundu.
Metin İlhan,Gümüşhanespor’la anlaştığı günden beri hep pozitif konuştu.Var bunda hikmet.Ben Gümüşhanespor’la anlaşıpta bu kadar heyecan taşıyan teknik adam görmedim.
METİN HOCA ŞANS
Elbette çalışma aşkıyla Gümüşhane’ye gelen  hocanın bu tavrı bizi memnun ediyor.Başarılı olsun.Ama unutmamalıdır ki, dereyi görmeden de asla paçaları sıvamasın.

ASANSÖR TAKIM MI? YOKSA BAŞARI MI?
Dilinden Metin Hoca hep başarıyı anlatıyor,Gümüşhanesporun başarısından söz ediyor,En önemlisi koşmayan oyuncuya forma yok diyor,Çıta yükseldiŞaka değil Gümüşhanespor 2 .ligde.

PLAYOFF OYNARMIYIZHoca bunu işaret etti,Neden olmasın diyor,İnşallah diyoruz.Gümüşhanespor daha iyisine layık diye ekliyor.


TARAFTAR BENİMSEMİŞ
Hoca taraftarın Gümüşhanespor’u daha fazla benimsediğinden söz ediyor,Gümüşhanespor için avantaj,Hatta antremanı izlemeye gelenlerde var diyor Metin hoca,Aman nazar değmesin.


VE SON SÖZ
Hocam hep başarılı olun ama,İlk kötü sonuçta oklar size dönecek,Antrenörlerin kaderi bu,Bak hocam işin doğrusu Gümüşhanespor’un seviyesi belli,Ne çok ileri nede çok geri,Şampiyonluk istemeziyiz,Tilki tavuk benzetmesi gibi olur.Ama aman dikkat hocam,Aman dikkat..
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“3. Yılında 15 Temmuz Darbe Girişimi”
“3. Yılında 15 Temmuz Darbe Girişimi”
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay