Gümüşhanespor çalışıyor
Şener YAZGAN

Gümüşhanespor çalışıyor

Bu içerik 989 kez okundu.
Antalya’da her şey yerindeGümüşhanespor çalışıyor,Gümüşhanespor’un keyfi yerindeTeknik, taktik, her şey yolundaİkinci yarıya bir umutla başlayacak.


TRANSFER ŞART HEMDE EN İYİSİNDEN

Gümüşhanespor’un eksiği transferler.Herkes diyor ki,Kulübün maddi yapısı,İşte ben bunu anlamakta zorluk çekiyorum,Yani bir taraftan şampiyonluğa oynayacağız,Diğer taraftan mütevazı kadromuzla mücadele edeceğiz,Olmaz!Gümüşhane spor bu sefer dişini sıkmalıTransfer olacak,Bu takım şampiyonluğa oynayacakHem de en kalitelisinden.Yoksa bu işler ite kaka yürümüyor kanaatindeyim.
MASABAŞI OYUNLARI ARTACAKTIRDaha önceki yazılarımda bir şeye dikkat çektim,Gümüşhanespor ligde adından söz ettirdikçe,Arkasından da masa başı oyunlar artacaktır.Gümüşhanesporun şampiyonluğunu istemeyecek olanlar ellerini bir yere sıkıştıracaklardır muhakkak.Onun içindir ki, dikkat etmeli Gümüşhanespor ikinci yarı öncesi,Çünkü hem rakipleriyle hemde saha dışında mücadele verecekler haberleri ola...

İNCEDAL’A TEŞEKKÜR
Gümüşhanespor teknik direktörü Yavuz İncedal her aradığında bize özel bir teşekkürü var.Biz de kendilerine teşekkür ediyoruz.Ama bu olduğundan fazla gözükme değil,Biz hakkı, haklıya veriyoruz.

GERÇEK PROFESYONEL
Yavuz hoca Gümüşhanespora çok şey kattı,İstikrar dedi,
Yapamayacaklarını söylemedi,
Sonu ne olur bilemeyiz ama,Gerçek bir profesyonel olduğunu gösteriyor.Bizim haber sayfası olarak ayrı bir yerimizin olduğunu da.. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşhane Ceza İnfaz Kurumu'nda 15 Temmuz Şehitleri Anıldı
Gümüşhane Ceza İnfaz Kurumu'nda 15 Temmuz Şehitleri Anıldı
"Sürü Büyütme ve Yenileme Desteklemesi"