Önemlidir!
Şener YAZGAN

Önemlidir!

Bu içerik 1037 kez okundu.
Gümüşhanespor, Isparta deplasmanında kazandı.Hoca çok önemli bir açıklama yaptı.Sırtımızdaki yükü baskıyı azaltmak gerekli.Biraz kurcaladık alttaki olayı;Hoca dedi ki:‘Gümüşhanespor haftalar ilerledikçe hedefine de ilerliyor. Gümüşhane sporun sırtındaki yük ağırlaşıyor. Beklenti fazla. Yönetim, genç oyuncular hepsi aynı. Ben alışığım. Ama onlar değil. Hakemlerin de tutumu belli’Yani hedef sadece iyi futbolla olmuyor,Kuliste gerekli.Yoksa Gümüşhanesporu istemiyorlar mı?Bizim için önemli olan Gümüşhane sporun verdiği mücadele de yalnız kalmamasıdır.Hoca bir gerçeğin altını çiziyorYalnızız.Öyle ki söz ettiğine göre Isparta’daki mücadelede hakem rezaletinden dem vuruyor.Gümüşhanespor yönetimi, Gümüşhane lobisi şimdiden önemini almalı


ISPARTA’DAN GÜL KOKUSU GELDİ
Zor bir deplasmanı daha kayıpsız kapadık.Beylerbeyi ve Keçiörengücü maçından sonra bu yabancı saha önemliydi.Alınan üç puan bize güç kattı,Fakat biz deplasmanların daha fazla puan getirmesini bekliyoruz.Şöyle öek verelim,Üniversite sınavına giren bir öğrencinin Matematik, Fen ve Geometri sorularına daha fazla doğru yanıt vermesi gibi.Niye çünkü puanı yükseliyor.Gümüşhane spor,  şimdi üniversite sınavındadır. Bu sorulara daha çok doğru cevap vermelidir.Deplasmanın önemi budur.

BİR ALKIŞ ISPARTA’DAKİ GÜMÜŞHANELİLERE
Yavuz hoca 100 kişilik grubun Kırmızı beyazlıları tribünde yalnız bırakamadı diyor.Demek ki ruh var ruh.Gümüşhane ruhu.Bizimkiler nerede?
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okul Koridoru Edebiyat Sokağı’na Dönüştü
Okul Koridoru Edebiyat Sokağı’na Dönüştü
Şube Müdürü Seyit Tok'a Veda Yemeği
Şube Müdürü Seyit Tok'a Veda Yemeği