Deplasman daha mı zor
Şener YAZGAN

Deplasman daha mı zor

Bu içerik 891 kez okundu.
Soru garip gelebilir.‘Ne yani elbette’ diyen de olacaktır.Fakat Gümüşhanespor son Beylerbeyi ve Keçiören gücü karşısında en azından 4 puan çıkarsaydı, şimdi daha kolay olacaktı işi.

ISPARTA VE ALTINORDU KİLİT MÜSABAKALAR
Bu işi bilenler Isparta ve Altınordu müsabakalarının kazanılması gerektiğini söylüyorlar.Ah canın yandığım Beylerbeyi maçı,Ne iyi olurdu.Gümüşhanespor canını dişine takmalı,Bu maçları almalıAltınordu malum ligin tepesinde.
BİZE DÜŞEN GÜMÜŞHNESPORU  SAHİPLENMEKTİR
Bize de düşen Kırmızı beyazlılara sahip çıkmak,Yense de yenilse de sahiplenmek.Çocuklar bir onur mücadelesi veriyor.Ve izlediğimiz seneler içerisinde bu sezon en iyi Gümüşhanepor’u görüyoruz.Teknik ekip iyi,Teknik direktörü işi bilen adam.Camiada onu tamamlıyor,En azından yönetime muhalif de yok!
ISPARTA'DA SEYİRCİ AVANTAJIMIZ OLMALIBu haftaki Isparta maçı önemli,Bildiğim kadarıyla orada yaşayan Gümüşhaneliler var.Yönetim o tarafı acaba harekete geçirdi mi?Seyirci faktörü bu maçta önemli olacak.En azından Ispartalı hemşehrilerimiz de sevinecek.Acizane görüşümüzGümüşhanespor kuru kuruya maça çıkmamalı.
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“3. Yılında 15 Temmuz Darbe Girişimi”
“3. Yılında 15 Temmuz Darbe Girişimi”
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay