HERŞEY DAHİL
Tellal

HERŞEY DAHİL

Bu içerik 658 kez okundu.

OBEZİTE VE METABOLİK CERRAH PROF. DR. HALİL COŞKUN, ‘OBEZİTE KADERİNİZ DEĞİL’ isimli kitabında bu konuda önemli tavsiyelerde bulunuyor. Menüyü detaylıca inceleyin, diyet menülerine mutlaka göz atın. "Düşük kalorili" , "yağsız" , ‘düşük “karbonhidratlı”, "diyet" yazan yiyeceklerin de içeriklerini sorun ve öyle sipariş edin.

 

 

 

“ŞANGHAY BEŞLİSİ AB’NİN DEĞİL NATO’NUN ALTERNATİFİ OLABİLİR”

Türkiye’nin AB ile son günlerde gerilen ilişkilerini ve Şanghay İşbirliği Örgütü’ne üyelik tartışmalarını değerlendiren İstanbul Aydın Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Tevfik Mesut Eren; “Şanghay İşbirliği Örgütü olsa olsa NATO’nun alteatifi olabilir. Zira AB’nin dünya genelinde bir alteatifi yok. Türkiye ŞİÖ’ye üye olduğu anda kendisini NATO’nun dışında bulur” dedi

 

 

 

TŞOF BAŞKANI APAYDIN, “HER ARAÇ KIŞ LASTİĞİ TAKMALI”

-“Sadece ticari araçlar kaza yapmıyor” -“1-31 Aralık arası kış lastiği takmayan ticari araçlara 602 TL” -“1 ocak 2017’den itibaren ise cazalar 625 TL olarak uygulanacak” -“Tüm araçlar can ve mal güvenliği için kış lastiği takmalı”

 

 

 

MHP KARARINI VERMEDİ

 

İktidar kanadından başkanlığın yolunu açabilecek referandum adına MHP’nin gerekli desteği vereceğine dönük yapılan sık açıklamalara partililer ne diyor?

 

MYK Üyesi Musa Küçük, partisinin başkanlık sürecine karşı olduğunu bildirdi.

 

Küçük, ‘MHP başkanlığa karşıdır. İki parti arasında kurulan komisyon çalışmalara devam ediyor, partimizin endişelerini giderecek gerekli düzenlemeler yapıldığında, uzlaşı sağlanırsa partili cumhurbaşkanlığı tanımına sıcak bakıyoruz’ dedi.

 

 

 

 

 

SORMAYALIM MI_?

 

Gündemi hareketlendiren süreç Vali Okay Memiş’in şehre gelecek olan heyet sözüyle daha da hızlandı.

 

 

 

Peki, yine Başbakan Binali Yıldırım’ın Bayburt ziyareti öncesi Trabzon ziyaretinde demiryolu 2023 sözlerine yer vermesi acaba bu konuda beklentileri biraz daha ötelemiş miydi?

 

 

 

İl Genel Meclisinin eski başkanlarından Nam Ağaç, demir yolu beklentilerinin Gümüşhane gündeminden çıkmadığını öne sürdü.

 

 

 

YENİ TAKTİK BU MU? HER ŞEY MÜBAH

CHP Genel Başkan Yardımcısı Yasemin Öney Cankurtaran, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekonomik krizi de Başkanlık sürecinde kullanabileceğini belirterek, “Krizin sorumluluğunu Binali Yıldırım ve hükümetinin üzerine atarak, ‘Bana tek başına sorumluluk verin, bu işi çözerim’ diyebilir” diye konuştu.

 

 

 

 

GÜMÜŞHANENİN EMİCESİ SÖZ VERDİ Mİ YAPAR

 

GÜDEF’in Beykoz Korusu İBB Sosyal tesislerinde düzenlediği programa onur konuğu olarak katılan ve bu yöndeki isteğini Belediye Başkanı Nidai Köroğlu ile paylaşan Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, ilçeye yaptıracağı öğrenci yurdu için bizzat devrede olacak

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor