Gümüşhane'nin özür gecesi
Tellal

Gümüşhane'nin özür gecesi

Bu içerik 709 kez okundu.

KELKİTLİLER KAHVALTIDA BULUŞTU

İstanbul Kelkitliler Sosyal Yardımlaşma Eğitim ve Kültür Deeği, Ataşehir’e taşınan deek merkezinde sabah kahvaltısında buluştu

 

 

İşadamı Ata Paşabeyoğlu, Eail Koç, Prof. Dr. Ender İnci, Yalçın Güneş gibi Kelkit camiasının önemli isimlerinin bulunduğu kahvaltı programında hemşeriler hasret giderdi

 

Deek Başkanı Bahadır Yavuz, ‘Değerli dostlarımız ve hemşerilerimizle birlikte deeğimizin yeni lokalinin hizmete açılışı sebebiyle yapılan kahvaltı programında bir araya geldik. Katılımlarıyla bizi onurlandıran ve desteklerini esirgemeyen çok değerli dostlarımıza teşekkürü borç biliriz.’ Dedi.

 

 

BEKTAŞOĞLU'NDAN AP YASASINA SERT ELEŞTİRİ

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, ‘küçük yaşta çocuğa cinsel taciz ve tecavüzde bulunanlara af’imkanı getirdiği için tepki gören hükümet teklifinin TBMM’de AKP oylarıyla kabul edildiğini belirterek “yarın tasarının yer aldığı yasanın tümünün oylaması yapılacak. Buna sonuna kadar direneceğiz. AKP’nin toplumu geren ve ahlak kavramına ciddi zarar veren bu yasayı geri çekmesini bekliyoruz” dedi

 

 

 

GÜDEF’E ALKIŞ

15 Temmuz süreci sonrasında hiç kuşkusuz zor günler geçiren Türkiye, her ne kadar rahat olmasa da kendine yavaş yavaş gelmeye başladı.

Her türlü sosyal faaliyetin, tartışmaların ya da etkinliklerin OHAL nedeniyle askıya alındığı bir süreçte kuşkusuz GÜDEF’in İstanbul’daki 19 Kasım akşamı tarihli etkinliği önemliydi.

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın rahatsızlığına rağmen gecede yer alması dikkat çekti.

Aydın Doğan’ın programa teşrif ettiği dakikadan ayrılmasına kadar başta Gümüşhane protokolünün ve halkının ilgisi siyasetçileri bile gölgede bıraktı.

 

 

 

NÜFUS SIKINTISI

Gümüşhane’nin beş ilçe belediye başkanı hemşerilerine çağrıda bulundu.

 

Beş ilçe adına ortak bir açıklama yapan Kelkit Belediye Başkanı Ünal Yılmaz, daha fazla yatırım ve teşvik noktasında gelecek ödeneklerin miktarının yerleşim sahaları nüfusu açısından olduğunu belirtirken, ‘Biz belediye başkanları olarak hemşerilerimizden şehirlerine dönük olarak bu noktada katkı bekliyoruz, önümüzdeki günlerde bir görev dağılımı yaparak hemşeri deeklerinin kapılarını çalacağız’ dedi

 

 

GENÇ VALİ ALKIŞ ALAN VALİ ENERJİSİNE ULAŞILAMAYAN VALİ

 

Gümüşhane Valisi Okay Memiş, Gümüşhane kamuoyuna dönük önemli açıklamalarda bulundu.

 

İstanbul’da GÜDEF’in öncülüğünde düzenlenen 15 Temmuz darbe girişimi, şehre gelebilecek teşvik ve yatırımların ele alındığı toplantıda konuşan Vali Memiş, Gümüşhane’deki 15 Temmuz süreci, yatırımlar ve teşvik konusunda önemli bilgiler verdi.

 

Vali Memiş’in gündeminde dünyanın İkinci en uzun tüneli, Avrupa’nın en büyük tüneli Zigana, havalimanı, şehre yapılan göletler, organik tarım, turizm ve Gümüşhane’de ulaşımı kolaylaştıracak olan karayolu çalışmaları yer aldı.

 

ELELE BÜYÜTTÜK SEVGİYİ

Gümüşhane’lileri Beykoz Korusu İBB Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen gecede onurlandıran Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan ile Federasyon Genel Başkanı Tahsin Söğüt bir ara ele ele birlikte yürüdü.

Aydın Doğan’ı makam aracına kadar uğurlayan Söğüt’ün bir hayli neşeli olduğu görüldü. Türk siyasilerin her zaman yakın takibinde olan iş, ekonomi ve pek çok sahada uzun yıllar köklü çalışmalar yürüten medya kuruluşlarıyla adından bir hayli söz ettiren Aydın Doğan’la Federasyon Başkanı Söğüt’ün bu samimi pozu geceye damgasını vurdu.

 

 

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlattı

İstanbul Gümüşhane Deekler Federasyonu’nun Beykoz Korusu İBB Sosyal Tesislerinde düzenlediği programın onur konuğu olan Doğan, hemşerileri tarafından yoğun ilgiyle karşılandı. Belindeki rahatsızlığı sebebiyle yürümekte zorlanan Doğan kürsüye gelemedi.

Doğan, 15 Temmuz gecesi yaşadıklarını anlatırken Gümüşhaneliler kendisini büyük bir dikkatle dinledi

 

Gümüşhane AK Parti İl Başkanı Celalettin Köse, başkanlık sisteminin meclis gündemine geldikten ve yasalaştıktan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı başkan yapmak için elbirliği ile teşkilatlar olarak gayret sarf edeceklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“3. Yılında 15 Temmuz Darbe Girişimi”
“3. Yılında 15 Temmuz Darbe Girişimi”
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay