Adını sen koy!
Tellal

Adını sen koy!

Bu içerik 625 kez okundu.

CHP’li İnce: 15 Temmuz Erdoğan’ın ve AKP’nin eseri
15 Temmuz darbe girişiminin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP’nin  eseri olduğunu savunan İnce, “Binali Yıldırım inciler diziyor ’15 Temmuz başkanlığın kapısını açtı’ diyor. 15 Temmuz'dan sonra da Tayyip Erdoğan hatırlayalım, ‘Allah'ın lütfu' demişti. Siz beraber mi planladınız bunu Bunu sormayacak mıyız şimdi Memnunsunuz demek ki bu işten. ‘Parmağınız var mı bu işte’ diye sorarım o zaman. Bu nasıl bir açıklamadır Bize bu soruyu sordurmaya mecbur bırakmayın. 15 Temmuz Recep Tayyip Erdoğan'ın ve AKP'nin eseridir” dedi.

 

Sayı 15'e indi
Yargıtay'dan gelen ikaz sonucu bu konuyu karara bağlayan Adalet Partisi genel başkan sayısını 30'dan 15'e indirdi. Sayının belirlenmesinin ardından Genel Başkan Yardımcılığı görevine yeniden seçilen Yaşar Karahan son genel kurul toplantısında Yargıtay'dan gelen karar sonrası sayıyı 15'e indirdiklerini söyledi. Yargıtay'dan gelen ikaz sonucu bu konuyu karara bağlayan Adalet Partisi genel başkan sayısını 30'dan 15'e indirdi. Sayının belirlenmesinin ardından Genel Başkan Yardımcılığı görevine yeniden seçilen Yaşar Karahan son genel kurul toplantısında Yargıtay'dan gelen karar sonrası sayıyı 15'e indirdiklerini söyledi

 

GTSO’dan 600 öğrenciye kırtasiye yardımı
Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası (GTSO) Sosyal Sorumluluk alanında yürüttüğü çalışmalar kapsamında ihtiyaçlı öğrenciler için kırtasiye malzemesi doldurulmuş çantaları İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim etti

 

 

Zonguldak'ta aşure günü

Zonguldak Gümüşhaneliler Deeği Aşure Günü programı düzenledi. Deek merkezindeki programa Belediye Başkanı Muharrem Akdemir'de katıldı.
Başkan Yaşar Köksal, Muharrem Ayı'nın maneviyatına uygun olarak birlik ve beraberliğin göstergesi olarak gördükleri bugünleri sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde geçirmeyi, millet olarak birlik ve beraberliğin korunmasında daha güçlü bir şekilde hareket etmeleri gerektiğini söyledi.

 

 

Prof. Dr. Mahir Kaynak 2008’de uyarmış
“Barzani’nin kullandığı PKK kolu var”
3 bin PKK'lının Irak Ordusu çatısı altında Musul operasyonuna katılıp katılmadığı tartışılırken, vefat eden eski MİT ajanı Prof. Dr. Mahir Kaynak’ın, “Barzani’nin kullandığı PKK kolu var” diye uyarıda bulunduğu ortaya çıktı.

 

Bu bilgi, 2008 yılında Ak Parti’yi kapatma davası öncesinde yazılan “Erdoğan Operasyonu / Küresel Sermayenin İktidar Savaşı” isimli kitapta yer alıyor.

 

 

Türk-Japon dostluğu tasavvuf ile güçlenecek
Aşırı akımların temelleri tasavvuf ile çürütülecek!

Türkiye ile Japonya arasında kültürel ve akademik işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla tasavvuf kültürü eğitim programı projesi hayata geçiriliyor. “İki Doğu’nun Köprüsü: Tasavvuf Kültürü Eğitim Programı” Projesi, Üsküdar Üniversitesinde düzenlenen sempozyumla başladı. Açılış konuşmasını yapan Prof.Dr. Nevzat Tarhan, üniversitelerde verilecek tasavvuf kültürü ve eğitimi ile aşırı akımların temellerinin çürütüleceğini söyledi.

 

 

Niye teşekkür etsin ki
MHP lideri Devlet Bahçeli'nin başkanlık sistemi ile ilgili açıklamaları Başbakan Binali Yıldırım tarafından teşekkür edilerek karşılanmıştı.
MHP MYK Üyesi Musa Küçük, teşekkürün sebebini iktidara bu konuda verilen desteğin karşılığı değil, MHP politikalarının ne kadar doğru olduğunun göstergesi olarak gördüklerini söyledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor