Başbakan Akşener
İlknur OKÇU

Başbakan Akşener

Bu içerik 1459 kez okundu.
Bugün moral bozmak istemiyorum,Üzerimizdeki ölü toprağı da atalım.Benim en azından bi beklentim yok.Ama mutlu olmaya, umutlu olmaya bu ülke de daha huzurlu yaşamaya ihtiyacım var…

*
Bilmiyorum takip ediyormusunuz?Meral Akşener bir süredir yollarda,Karaman, bakan, Kılıçdaroğlu, hoş olmayan sözcüklerin gırla gittiği bir ülkede,Meral hanım, siyasette yeni bir soluk olarak merhum Demirel’in dediğinin aksine yolları yürüyerek aşmaya çalışıyor.


***
Aslında Sayın Akşener siyasette eski değilAma bana göre rekabette yeni bir yüz.Onlarca küfürlü konuşmaların,Onlarca hakaretlerin,Onlarca seviyesizce kullanılan üslupların arasından,Bir Meral Akşener siyasetine ihtiyaç var!


*
Bugün MHP’nin halini görünce içim sızlıyor,CHP’yi görünce yüreğim daralıyor,AKP’ye bakınca başım çatlıyor..HDP’ye bi şey demiyorum çünkü bu memleketten saymıyorlar kendilerini,Kusura bakmasınlar.


**İşte böyle bir sahnede Meral Akşener’in rolü çok önemli,Kitleleri,Sağdan, soldan, ortadan, yandan, ayağa kaldırabilecek,Kitleleri yeniden buluşturabilecek,Kadının siyasetteki gücünü ortaya çıkarabilecek bir doğru isim olarak yüreğini ortaya koyuyor.Sayın Bahçeli her ne kadar yazılı metinden partide kargaşa çıkaranlar diye her Salı bağırsa da,MHP’nin Akşener’e ihtiyacı var.Türkiye’nin var.


*
Ve ve,Şu çürümüş siyaset anlayışının gerçekten dağılması için birşeylerin kıprdamasına özlemle bakıyoruz,Meral hanım, umarım başarılı olur. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ağbal'dan destek sözü
Ağbal'dan destek sözü
''Beraber yürüyelim etkinliği'
''Beraber yürüyelim etkinliği'