Olsa da olmasa da
Tellal

Olsa da olmasa da

Bu içerik 1323 kez okundu.
DAVA KİMİN İÇİN?Gündoğumuhaber yazdı: Gümüşhane mi siyaset mi yoksa ben mi kavgası yaratılmak isteniyor? GÜDEF bir toplantıya gitti, genel başkan veryansın ediyor! Yani AKP cenahı belli ki rahatsız, GÜDEF yukarı tükürse bıyık, aşağı tükürse sakal.
ZİGANA
Geldi, geliyor oldu oluyor derken Zigana tünelinde çarpıcı bir gelişme yaşandı, tünel ihalesi iptal oldu. Bi dahaki ihale 1 Kasım sonrasına mı? Karayolları sevenler deeğinin Bakana yazdığı mektup ilginç, ihaleyi alan işadamına tepki var. Yukarıdaki dava bizi ilgilendirmiyor da, kırk yılın başında şans yüzümüze gülecekti, Gümüşhane’ye hava limanı isterken Zigana’daki tünelden olduk.

CHP NEREDE?
Gümüşhane’de iki parti kıyasıya kavga ediyor. Bir parti daha var! CHP. Tabela artisi değildir CHP öyleyse Gümüşhane’de nerede CHP? Gören varsa bize de söylesin..

BUNU SEVDİK

Kelkitliler Deeği Gümüşhane Kültür ve Yardımlaşma deeğini ziyaret etti. Kardeş köprüsü, gönül köprüsü, güzellikler adına hoş bir ziyaret oldu. Bu tür temasların gelecek STK ilişkilerine öek olacağını düşünüyoruz..


1 KASIM DA GÜMÜŞHANE
Ne istiyoruz? gelişen bir şehir, yanabilir şehir. Gelen hep aynı şeyi söylemesin lütfen. Kavganız sizi olsun ne yaptığınızı da biliyoruz. Bizim derdimiz Gümüşhane.
MUAMMER BEYAZ
Hayırda yarışan, hayır için çırpınan Gümüşhane’ye pek çok hayırlı işler yapan İşadamı Muammer Beyaz’ı ayakta alkışlıyoruz. Esenyurt’ta devam eden GÜSİAD’ın çok amaçlı binasına verdiği katkı çok büyük. GÜSİAD kendilerine daha önce de özel bir ödül takdim etti. Sessiz ve mütevazı yönüyle de övgüyü hak ediyor Sn Beyaz. Gümüşhane sizinle gerçekten gurur duyuyor.


GELMİYORLAR MI?

AKP, CHP, MHP daha önce Gümüşhane'ye geldi. Pek ok vaadi gerçekleştirdi. Gelen şehitler olsa gerek mitinglerin çoğu iptal. Görmeyi çok isterdik 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi