Yasak
İnş.Müh. Mehmet Salih SÜMBÜL

Yasak

Bu içerik 1218 kez okundu.
Deniz Baykal’ın yok bacağı, yok kolu, gözü derken genel başkanlıktan olduğu kasedi ortalıkta dolandı.

Baykal’a pahalıya mal olan bu olay sonrası güya iktidar yöneticileri Telekomünikasyon iletişim kuruluyla iletişime geçerek kasedin yayınlanmasının durdurulmasını istemiş!Öyle demeye getirdiler..

Oysa o dönem Başbakan koltuğunda oturan Erdoğan’ın o görüntüleri bizzat izlediğini CHP’nin şimdi genel başkanı olan Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra dillendirecekti…

Biraz daha başa dönelim,Genelkurmay Başkanlığı görevinden onuruyla istifa eden Orgeneral Işık Koşaner’in ses kasedi gündeme bomba gibi düşmüştü.Org. Koşaner, Doğu ve Güneydoğu’da çarpışan kimi subayların silahlarını bırakarak çatışma alanlarından kaçtığını söylüyordu..

Siz şimdi şunlarıda bilmezsiniz..Bülent Arınç’a suilkast yapılacaktı,Vadiler kazılacak gömülen silahlar çıkacaktı..TRT olmayan delilleri sanki kendi bulmuş gibi şırak! herkesten önce duyuracaktı..


Şunları anımsatmakta fayda var?MİT Müsteşarı Fidan ve üst düzey bazı komutanların Suriye ile o dönem tam papaz olmak için birkaç füzenin fırlatılması yada ne bileyim içerisine dalmak gibi bir eylemden söz etmesi de ortalık yerde şakır şakır dökülüyordu,

Ya terörist damgasıyla içeri tıkılan Genelkurmay Başkanı Org. İlker Başbuğ’a yapılan muameleler, haberler, ortalıkta dolanan söylentiler.Biri geliyor diğeri havada uçuşuyordu.

Söz CHP’den açılmışken,MHP’lileri unuttum sanmayın!

En mahrem hallerin vizyona yeni çıkmış film misali gösterime sunulmaları,Partiden bu surette kopan o ünlü diplomatçılar, siyasetçiler..Alt alta üst üste koyarsak çoğu algı operasyonlarının kasedi, görüntüleri, delilleri, şekli şemali vaziyeti umumiyesi yine o dönemin hukuk temsilcileri kim varsa hakim savcı, bakan, bürokrat tarafından ‘özel hayattır, mahremdir, ayıptır, varsa hukuksal bir arıza giderilir, hukuk çözer, adalet çözer, adalet bir gün herkese lazım olur’ süzgecine bırakılmadan takılmadan umursanılmadan çekilişe konuldu, artık kime çıktıysa YASSAH neyin yo idi…

Dedik ya hepsi iktidarın işine geliyor zamanın gidişatına göre kullanılıyordu..

Köprünün altından Çok sular geçti

Afyon’da cephanelik patladı, Haber YASAK!Reyhanlı’da 57 kişi öldü. Haber YASAK!17 – 25 Aralık gizli soruşturma haber YASAK!


E, Ankara’da tam 97 kişi pisi pisine devletin başkentinde Emniyetin, istihbaratın, askerin, polisin, savcının, hakimin, siyasetçinin, hükümetin, devletin cirit attığı yerde bu hayattan koparıldı..Gümrükten geçerken dikiş ipliğini bulan bu iktidarın 97 kişi için haber yapılmasına YASAK demesi şaşırtıcı gelmedi…Niye? 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi