Yazdıklarımız gazozuna değil
Tellal

Yazdıklarımız gazozuna değil

Bu içerik 1494 kez okundu.
KİM GELECEKGümüşhanespor’da başkanlık tamam. Şimdi iş takımın başına bu işi bilen bir ismi koymaya geldi. Mehmet Kaya en kötü günde kaçmadı, iyi günü yaşamak onunda hakkı. İlk temas Mehmet Kaya ile olmalı eğer başkan Büyükbayraktar son anda caymaz ise…
GİAD’A TEBRİKİyi bir iş başardılar. Altı tanede olsa Gümüşhane kökenli vekili Ankara’da buluşturdular. Ankara siyasetin kalbi ama Gümüşhaneliler Cuma akşamı renkli bir görüntü çizdiler. HDP’li Pir’in de ilk davette yer alması önemliydi.
ESNAF NE YAPIYOR
Kusura bakmayınız, Gümüşhane esnaf odaları ne yapıyor. Hangi soruyu sorsak bihaberler. Yani esnaf çözüm beklerken esnaf odalarından ses yok. Bir tek TSO ne yapsın! herşeye cevap veremez ya..
KENT KONSEYİNİ YABANA ATMAYINHasan Pir hafta sonu önemli bir iddiayı dile getirdi. Radyasyon tehlikesi. Milletvekillerine seslendi baz istasyonları konusuna bi kez daha dikkat ekti. Hükümet kurulmadı kurulmasına da ilk iş Gümüşhane’deki bu  önemli konu olmalı..
ORHAN AYDOĞDU TEKELİOĞLU’NUN LİSTESİNDEGümüşhane’de futbol için yırtınan bir adam var o da Orhan Aydoğdu. Gümüşhane altyapıda iyi işler yapıyor. Şimdi TÜFAD seçimleri öncesinde Hayri Tekeliolu’nun listesinde yer aldı. Tekelioğlu’nun Gümüşhane’ye şube sözü var. Seçilirse olacak iyi…
NADİR ÖZER LİMONATALARI 
İçecek sektörünün önemli ismi Nadir Özer Kaya limonata üretti. Kalitesinden piyasanın müşterinin memnun olduğunu söylüyor. Ah kuşbuu ah! yokluğun her geçen gn daha da artıyor..

YENİ ATANAN KAYMAKAMLARA MERHABA
Yeni karaameyle Kürtün, Torul, Kelkit kaymakamları atandı. Kelkit Kaymakamı Naif Yavuz’un ulusal basına yansıyan haberleri dikkat çekici. Başarılar diliyoruz, Gümüşhane’ye Hoş gelmişler, safa getirmişler!
DİLİN KEMİĞİ YOK
Balıkhisar Köyü ile ilgili iddialar hafta içerisinde önemli konu başlıklarındandı. Gümüşhane’de iktidar kanadına gelecek en ufak bir tepki ne yerel ne de en üst kesimde bir açıklama bulabiliyor. Yani iş muhalefete dönük bir eylem olsa gökgürültüsü gibi yağıyorlarda; diyeceğimiz o. 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor