Bizimkiler
Tellal

Bizimkiler

Bu içerik 1444 kez okundu.
EN KAPSAMLI ÇALIŞMAGümüşhane Deekler Federasyonu kuruluşundan bu tarafa en kapsamlı çalışmasını yaptı. Son olarak 50 ila 70 arasında gidip gelen köy, ilçe, il deeklerinin sayısını yaklaşık olarak 150 civarına çıkardı. Biz yazınca bir de kızıyorlar şimdi Tahsin Söğüt federasyonu toparlayan isim olmadı mı?

*

ÜÇÜNCÜOĞLU’NA KULAK VERİN
Torul Gençlik düştü, parası yoktu, işi çoktu, oynamak istemedi ne olursa olsun Torul Gençlik bir değerdi. Camianın önemli ismi Selami Ücüncüoğlu, ekip kümeye başkan Özden Bostan zamanında düştü yine ayağa kaldıracak Özden bey diyor. Ne diyelim? Kaynak var mı kaynak!
*

GÜMÜŞHANESPORUN ÇİLESİ
Çıksa bir dertti, çıkmasa iki. Sen gel gel sonuna kadar insanı fıtık et! Seyirci gelmez sitem, futbolcu oynamaz sitem! Nedir bu Gümüşhanesporun çektirdiği çile. Yeter artık, olacaksa olsun olmayacaksa bu ızdırap neden?


*

GERÇEK ŞAMPİYON MEHMET KAYA
Kim ne derse desin kulübün içine düştüğü krize el koydu. Buz adam büyük bir kaosu önledi. Mehmet Kaya’ya hakkını verelim. Ey yönetim kim olacaksa, daha iyisi yok, bilesiniz…

*


GİRESUN TANITIM GÜNLERİNİN ARDINDAN
Feshane tıklım tıklımdı. İtiş kakış, siyaset yoktu, Bakanı da sade vatandaşı da aynı ilgiyi gördü. Bilindik görüntüler zaten olacaktı. Gelecek günlerde Gümüşhane tanıtım günleri de var. Biraz Giresun’a baksınlar yeter, inanın ne bağırtı ne de gürültü olacak!

*

TOBB BAŞBAKAN HIZLI TREN AKÇAY
TOBB 71. Genel Kurulda Başbakan konuştu, hızlı tren tüneller ilgimizi çekti, Gümüşhane ile ilgili bu konularda bi şey demedi ama yakından ilgilendiren konular heyecanlandırdı. Kimine göre ihaleler yakın. Genel Kurulda yer alan Eski GTSO Başkanı İsmail Akçay, ‘Zigana olmazsa olmazımız’ dedi

*


SESSİZ SEDASIZ GİTTİ
Torulspor niye BAL’a çıktı, neden onca ter aktı, para gitti bilen var mı? Şimdi küme düşen bir takım kaderiyle baş başa kaldı. Geçen yıl şampiyonluk kupası altında oysa herkes nasıl da gülümsüyordu değil mi? 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor