Bugün sorun yazmak yok
İnş.Müh. Mehmet Salih SÜMBÜL

Bugün sorun yazmak yok

Bu içerik 1588 kez okundu.
Beni hep eleştirmekte olduğum için eleştiriyorlar.

*
Bugünkü yazımda onları kırmak istemedim.Haydi hepinizin inanacağı memnun kalacağı birkaç cümleyi yazayım da gönülleri olsun!

*
Yarın kaldığımız yerden devam ederiz!

*
Değerli okuyucularım ben haksızlık etmişim meğer havalimanıyla ilgili plan, proje para, tesisat, fiziki altyapı, gerekli talimatlar verilmişte ben görmemişim…Nasıl böyle iyi mi?

*
Esnafın hali süper ben sırt muhaliflik olsun diye böyle bol kepçeden atıyorum,Yani bir Dubai ölçeği olmasa bile harıl harıl para basıyor Gümüşhane esnafı..Yoksa buda mı hoşunuza gitmedi!

*
Bi şey daha Gümüşhane’yi her gördüğümüzde modeize adına öyle yatırımlar yapılıyor ki bir tane çarpık yapılaşma bulamazsınız.Ben ha Newyork ta gezmişim ha Gümüşhanede fark etmiyor…Yoksa bunuda mı beğenmediniz!

*
Durun durun daha bitmedi!Yerel yönetim su sorununu çözdü,Çorbamız var ya çeşmeden akıyor.Harareti böyle gidereceğiz.Malum önümüz yaz.

*
Bi şey daha var?Sadak Barajını ihale edip hizmete açmıştık hani,Ballandıra ballandıra…Ne oldu? Şimdi adını ağzına alan var mı?Ben göremiyorum.Olsun eleştirmenlerimin gönlü kırılmasınYaşşasın, yatırım geldi!

*Bak bun yazmazsam vallahi darılacaklar.Şu festivalden adını silmeye çalıştığımız Kuşbuu var ya fabrikası da açılacakmış!Pestil, köme artık kuşbuu kadar rağbet görmeyecekmiş!Moraliniz yükselsin yüzünüz gülsün biraz…

*
Devam ediyorum;Harşit Çayı ıslahı bitti bityorAltapı, üst yapı derse zaten çoktan çözdükHatırımızda kalan bir zafer meydanı var,Allah razı olsun devlet büyüklerimizden seçimden seçime dolduruyorlar.

*Gümüşhanede işsizlik mi? pöh sakın aklınıza getirmeyin,Trabzon Giresun, hatta Ordu, Erzincan Bayburt velev ki Alucra’dan kalkan tüm pazarcılar, işadamı, girişimci, müteşebbis soluğu Gümüşhane de oluşturulan iş borsasında alıyor.Memnuniyet o biçim.

*
Bir de Süleymaniye projemiz var,Tren yolunu unutma!Zigana derken Gümüşhane Trabzon çevre yolu, İkisu Şiran.Ha bitti bitecek. Hiç telaşlanmayınız!Benim yaptığım da işgüzarlık..

*
Laf olsun torba dolsun her şeye at gözlüğü ile bakıyorum işte!Müzmin muhalif!Kısacası, Gümüşhane’de her şey güllük gülistanlık evelallah..Süper, şahane.

*Daha ne yazayım..Eleştirmenlerim beni affetsinler… 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kaçak olarak inşa edilen yapıların yıkımı gerçekleştirdi
Kaçak olarak inşa edilen yapıların yıkımı gerçekleştirdi
Gazipaşa Ortaokulu Bilim Fuarı ve Resim Teknoloji Tasarım Sergisi Açıldı
Gazipaşa Ortaokulu Bilim Fuarı ve Resim Teknoloji Tasarım Sergisi Açıldı