Halit bey siz böyle devam edin
İnş.Müh. Mehmet Salih SÜMBÜL

Halit bey siz böyle devam edin

Bu içerik 1742 kez okundu.
Bir insan; değer düşünün ki;Gümüşhane’ye aşık.Öyle tın tın da değil,Yürekten.

*
Herşeyini Gümüşhane için vefa etmiş.Bir dönem kopup geldiği topraklara ahde vefa diyor şimdi.

*

Bahçelievler Gümüşhanespor’un Başkanı Halit Çolak bir büyük başarının mimarı oldu. O konudan birkaç cümleyle söz etmek istiyorum.

*

Bizim Gümüşhanelilere üç kuruş ver de yola çıkalım desen, maazallah kursağında kalır,İş; Gümüşhanelilik dedi mi? Mangalda kül bırakmaz.Ama Halit Çolak öyle değil,Tek başına değil, binleri arkasında sürüklemiş ve Bahçelievler Gümüşhanespor’u 2. Amatör kümeden almış, 1. Amatör kümeye taşımış.

*

Bi defa Gümüşhane sevgisinden söz ettik,Başarı, hırs ekleyin üstüne.Hiçbir şeyden kaçınmamış ve bu takıma ağabeylik yapmış.Her yıl bir kupa kaldırmak istiyoruz deyişi zaten bunu özetlemiyor mu?Bahçelievler’deki binleri Gümüşhanespor ismiyle amatör bir ruhla da olsa ayağa kaldırmak kaç babayiğidin harcıdır ki,İşte Halit Çolak bunu basarmış.Sevmiş, istemiş bu başarıyı ortaya koymuş.Çocukluk gençlik yıllarındaki Gümüşhanespor sevgisini Gümüşhanspor’un yoluna feda etmiş.Başına da Bahçelievler’i eklemiş.

*

Eee,Doğduğun yer değil, doyduğun yer demişler. Sevgiyi de saygıyı da unutmamış.Halit Çolak bugün eften püften işlerle zaman harcayanlara iyi bir öek,Gümüşhanelinin dik duruşunu gösteriyor.Zaten ortaya koyduğu Bahçelievler Gümüşhanespor’da bu değil mi?

*

Ben sayın Çolak'ı yürekten alkışlıyorum,Sizde öyle yapın.. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Basın Duyurusu
Basın Duyurusu
Gümüşhane İŞGEM sektör ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede
Gümüşhane İŞGEM sektör ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede