Güçlü Gümüşhanespor
Şener YAZGAN

Güçlü Gümüşhanespor

Bu içerik 900 kez okundu.
Lig yeni bitti ama biz sanki gelecek sezonun heyecanını şimdiden yaşıyormuşuz gibi geldi bana.Camiada böyle bir algı var sanki.


*

Güçlü Gümüşhanespor hepimizin isteği.Tam 13 yıl sonra yükseldiğimiz 2. Ligde idare ettik.Başkan gelecek sezon için, ’Misafir olacağız’ dedi,İyide etti,Gümüşhanespor Bank Asya’da da oynar.Neden olmasın?
PROFESYONEL ANLAYIŞ KULÜBE YERLEŞMELİ


Bu not; kulübü yakından tanıyan otoritelerin düştüğü bilgi,Gümüşhanepor kurumlaşma adına önemli adımlar attı ancak hala eksiklikler var,Başkanın arayış içerisinde olduğu biliniyor.Hadi kıvırmadan söyleyelim,Güçlü bir ekip için güçlü bir kaynağa ihtiyaç var.Profesyonel oyuncu banknotu görmeden kıpırdamıyor,Yalan mı?Yoksa bir buçuk saat sahada dolanmak olacak iş değil,Kafa rahatsa, mücadelede rahat olur.
FAYDALI TRANSFER


Gümüşhanesprun iyi bir transfer politikasına da ihtiyaı var. Para evette, aldığının karşılığını verecek oyuncular gerek bu takıma. Teknik direktör Kılıç'in dediği gibi, 'ne çok para harcamak iş, ne de laf olsun diye transfer yapmak'TARAFTAR BÜTÜNLEŞMESİ
Gümüşhanespor bu konuda çok çekti,Taraftar da çok çekti.Biten sezondan kötü intibalar var,Bu intibanın kaybolması şart.Taraftarı tribüne ne çeker,Öncelikle mücadele eden takım ve sonuç tabi ki.Elbette kırk küsür maçı kazanacak diye bi şey yok ama Gümüşhanespor iyi sonuçlar için varını yoğunu ortaya koymalıdırSözün kısası şampiyonluk için çok para, iyi yönetim ve yürekli futbolculara gerek var.Sonra, gerisi helvayı yapmaya kalıyor.
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşhane Ceza İnfaz Kurumu'nda 15 Temmuz Şehitleri Anıldı
Gümüşhane Ceza İnfaz Kurumu'nda 15 Temmuz Şehitleri Anıldı
"Sürü Büyütme ve Yenileme Desteklemesi"