Gümüşhaneye Tatlı Uykular
Şener YAZGAN

Gümüşhaneye Tatlı Uykular

Bu içerik 838 kez okundu.
Adın gazeteci çıkmışsa,Karşı taraf az çok seni tanımışsa, lafı nereden çakacağını bilir.

*

Huylu huyunu teneşirde bırakır ya?Seni tırmalamaktan da vazgeçmez,Senden çok bildiğinden değildir,Bir tüy koparmaktır sadece aklınca başarabildiği.

*

Tabi söz yatırımlardan açılınca Trabzonspor’un Akyazı projesini öne sürdü.Devlet, ‘Trabzon’a sahip çıkıyor’ dedi.Lafı yapıştırdım.‘Trabzon mahçup etmedi,’ ondan dedim.

*

'İşi yine siyasete vurdun!' diye ekledi,‘Aksini ispat et, yarın bu işi bırakıyorum' diye ekledim.Ve gerisini getirdim,Susmak zorunda kaldı.

*
Trabzon, AKP’nin kalesi,Merkez. İstediğini hep aldı.

*
‘Bak Gümüşhane’ye bu şehirde üzmüyor ama istediğini hala alamadı diye peşi sıra sıraladım.’‘Üniversitesi yok mu?’ dedi.‘Var dedim ama kalmaya öğrenci yurdu yok, şehirde kira o biçim.’Havalimanı öyle kaldı'Şıak bile bizden değerliymiş!' diye bir not daha düştüm.

*

BJK’ın stadından söz ettiTT Arenayı öek verdi,Hepsinin yeri ayrı diye yine altta kalmayan cevapları sıraladım.Pes etti.Keşke etmeseydi.

*

Trabzon’un Akyazı'sı var,Bizim yok,Sporcumuzun koşacağı bir tesis de yok,Gırtlağımız yırtılıncaya kadar söyledik,Kusura bakmasınlar kimse buundan kıl aldırmıyor.Sporcularımız kıt kanaat yarışıyor.Demir yolu nerede?Tekke’ye söz verilen üniversite!Asla Trabzon’la yarışamayız diye ekledim.Sustu. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi