Biz söylemesekte
Şener YAZGAN

Biz söylemesekte

Bu içerik 910 kez okundu.
Konut önemli bir sorun,Gümüşhane’de kira ödemek daha bir büyük sorun,Vatandaşın konut sorunu zaten bu şehri bilenler tarafından dile getiriliyor.Öyleyse çözen bu şehrin üzerine adını yazdıracak,Garip gurebanın yüzü gülecek,Mutlu şehir Gümüşhane değil mi hedef?*Başarılı sporcular var,Tesis lazım,Haber Sayfamız sık sık yazıyor,Bi şeyler yavaş yavaş cıvıldıyor,Ektiğiniz tohumun yeşereceğini anlıyorsunuz.Hadi büyük bir özveri yapalım,Bu uğurda sabah akşam demeden mücadele verenler, kar, kış ekleyin yanına,Yağmuru çamuru unutmadan,Onlarında hakkı değil mi?Hadi bir mazeretiniz olsa ne var ortada diye,O sporcuların yüzümüzü ağartan başarıları,Ne istiyorsunuz şam da kayısı mı?
*
Maazallah Gümüşhanespor tepetaklak,Niye böyle oldu, neden oldıu,2. Ligi taşıyamadı mı Gümüşhanespor?Peki ne olacak?Herkes son  haftaları çileyle geçen günlerin bitsin diye bekliyor.Sonu hayırlı olur inşallah.
*Gümüşhane’nin beklediği yatırımlar merakla bekleniyor,Havalimanı, tren yolu, Süleymaniye.Biz yazmasak ta birileri hatırlatacaktır,Amaç büyük şehir, kalkına toplum,Ne diye sık sık tekrar ediyor diye sorar gibi duruyorsunuz ya,Onu bize değil, dillendirenlere söyleyin emi?..

*

İki dirhem bi çekirdek bize yetiyor diyorsanız tabi o başka.. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okul Koridoru Edebiyat Sokağı’na Dönüştü
Okul Koridoru Edebiyat Sokağı’na Dönüştü
Şube Müdürü Seyit Tok'a Veda Yemeği
Şube Müdürü Seyit Tok'a Veda Yemeği