Tanıtım Günlerine Doğru.
Şener YAZGAN

Tanıtım Günlerine Doğru.

Bu içerik 859 kez okundu.
Az kaldı,Şunun şurasında kaç gün kaldı.Topu topu bir ay..Gümüşhane tanıtım yapacak.Hani geçen yıllardan bildiğimiz kara ekmek, pestil, köme ise boşuna yormayalım kendimizi.

NEDEN?


Ticaretin, sanayinin kalbi İstanbul’da yapıyoruz tanıtım günlerini.Yani İstanbul’da Gümüşhane’yi tanımayan Gümüşhaneli var mI?Yok,Diyeceksiniz ki,Gümüşhaneli hemşeriler yılda bir defa Feshane’de bululuyor daha ne olsun,O zaman derim ki,Adı tanıtım değil, buluşma günleri olsun.


GÜMÜŞHANE’NİN DEĞERLERİ ÖNE ÇIKMALI

Her stantta bir değer,Her bölümde bir Gümüşhane olmalı,Gerekirse çok değerli isimler o gün Feshane’ye gelmeli,Tamam İstanbul Valisi gelir de,Biz Fatih Terim’i görsek fena mı olur?SANATÇI TERCİHİ YERİNDEFeshane Günlerinde sahne alacak olan Gümüşhaneli Sanatçılara tercih önemliydi,Yapmışlar,Tebrik ediyoruz.
KARA EKMEK PESTİL KÖMEDEN DE ÖTE ÇOK ŞEY VAR

Gümüşhane’nin bu yönünü bizden çok büyüklerimiz biliyor,Daha değişik şeyler,Tanıtacağız işte,Yoksa Kelkit Fasulyesinin tenceresine kaşık salmakla tanıtım olmaz,Yada HERLE ikram etmeyi de..

MUHTEŞEM KALBALIK OLMALIGeçen sene muhteşemdi,Bu sene de öyle olmalı,Olsun ki tanıtım olduğu bilinsin.Duyumlarımız program içeriğinin aynı benzer özellikler taşıyacağı,Yahu aynı kişiler başroldeyse,Bir reklam arası diyorum.. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“3. Yılında 15 Temmuz Darbe Girişimi”
“3. Yılında 15 Temmuz Darbe Girişimi”
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay