AK Parti istediğini aldı..Ya Gümüşhane?
İnş.Müh. Mehmet Salih SÜMBÜL

AK Parti istediğini aldı..Ya Gümüşhane?

Bu içerik 1802 kez okundu.
Bir yerel seçim daha tartışmalı da olsa sona erdi.AK Parti, Gümüşhane’de açık ara önde yarışmayı tamamladı.Yılların özlemini dindirdi.Hem Mustafa Canlı gibi bir siyasetçiyi koltuğundan etti hem de AK Belediyecilik sözü verdi.Yani AK Parti Gümüşhane’de bir sıfır öne geçti.
BİZDE BERABERLİĞİ ARAYACAĞIZ


Bu kadar reklam, kazanayım, bak kazanırsak Gümüşhane’de neler olacak neler sözünden sonra Gümüşhane’de atılan gole cevap vermeye çalışacak.Nedir diye soracak olursanız sıralayalım..


GÜMÜŞHANE İÇİN NE DÜŞÜNÜLÜYOR?


Ercan bey AK Belediyecilikten söz etti,Seçim propagandasını bu söylem göre oturttu.Gümüşhane’ye bugüne kadar görmediği hizmetleri getireceğini vaat etti.Zaman her şeyin ilacı, bakalım başarabilecek mi?
BİR ARTI DAHA


Ercan beyin bir artısı daha var,Ne demek bu?,2019'a kadar mazereti olamaz..Gümüşhane’de bütün ilçeler AKP’li, vekiller AKP’li,İstediğini alamazsa Gümüşhane bakınız beş yıl önceden söylüyorum,AK Parti bırakınız seçime girmeyi sandığa dahi yaklaşamaz.Yani kısacası bütün yollar Roma’ya değil, Ercan beyin önüne çıkıyor.
ÖNCELİKLE ESTETİK BİR ŞEHİR


Şehrin sıkıntıları var,Dağların avucundaki şehir tanımından, dağları aşmış bir şehir tanımına ihtiyaç var,Estetik bir şehir,Ki,Üniversitesiyle, barajıyla, çevre yoluyla daha nice yatırımların geldiği, (geleceği) bildirilen Gümüşhane’nin mükemmel bir şekilde dizayn edilmesi gerekiyorEeee,Muhalefetin parası yoktu, şimdi Ercan beyin olacak..

HERKESİN BELEDİYE BAŞKANI OLABİLMEK


Kuşkusuz her siyasetçinin diline pelesenk ettiği bir cümle,Ercan Çimen bey bunu başarabilecek mi?Umarım evet,İki sayın vekil herkesin (oy veren vermeyen) vekili ise Ercan beyde bu tanımı başarmak zorunda..

HİZMET…HİZMET…HİZMET


Yine her yerel yönetici aşkla sevgiyle hizmetten söz eder,Şehrin beklentileri var,Altyapı, üst yapı, sosyal tesisler, yeşile boğulmuş şehir, çarpık yerleşmeye hayır, mutlu insanların varlığı,Ercan bey Gümüşhane’yle bu değerleri birleştirilmelidir.Mutlak başarmalıdır,Mazeret yok çünkü Ercan bey de bunu iyi biliyor..

GELELİM GÜMÜŞHANEYE!


Bugüne kadar beklediği yatırımları aldı mı?,Bana göre henüz alamadı,İktidarın vekilleri de farkında,Yani Gümüşhane bir iki söylemle yatırım aldı denilemez,Artık elinde kuvvetli bir yerel yönetim kozu var,Çember daralıyor artık.

ÜÇ MALUM İSTEK


Defalarca bu sayfadan yazdık,Trenyolu,Havalimanı,Süleymaniye,Yerel yönetimlerin desteğinin de önemli olduğu projeler,Mutlak bu konularda sayın başkan bir beyin fırtınası yaratmalı,Şehrin sesini gür çıkarmalı,Gümüşhane’den bu ses kuvvetli çıkmalı ki,Geleceğe de umutla bakalım..SON SÖZ


Biz takipteyiz,Gümüşhane beş yıl sonra prıl pırıl olmalı,Ercan bey söz verdi,Bekliyoruz… 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Basın Duyurusu
Basın Duyurusu
Gümüşhane İŞGEM sektör ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede
Gümüşhane İŞGEM sektör ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede