Ankara’dan umutlanmıştık
Şener YAZGAN

Ankara’dan umutlanmıştık

Bu içerik 869 kez okundu.
Gelen! düğün, deek Gümüşhane’ye geldi.Gümüşhane; gelenleri bağrına bastı.İki vekilini de bağrına bastı.

*Ankara’dan her umutlu bekleyişte biz, yeni bir şeyler geleceğinden umutlandık.Bu bir kuru sözcük değildi elbet.Gümüşhane’nin öteden beri bekledikleriydi.Gümüşhane’ye gerekli yatırımların yapılmasıydı istediklerimiz.Zaten onun ötesinde beklediğimiz gibi bi şey yoktu,Gümüşhane’nin beklentisi de..

*Herkes konuşur da sıra Gümüşhane dendi mi akan sular durur diye bekliyoruz biz…Öyle ya,İki arslanlar gibi vekilin çıktığı Gümüşhane’ye iktidar gerekeni yapar.Bu demiryoludur,Havayoludur,Zigana'dır..Hep ninni misali söylenir, söyletilir..

*Zaten onun ötesinde söylenen de bi şey yoktur.Sıra sıra resimleri dizdiniz mi,Söz verdi dediniz mi,Ha gayret olacak diye eklediniz mi,Çözmüş sayarsınız..

*Ankara’dan hep umutlandığımızda bunları düşündük,Genel müjdeyi bekledik,Gelen müjdelerden moral bulduk.Gümüşhane’ye çevrilince yüz,Bakalım ne olacak diye biz,Sanırım diyecek bi şey kalmadı?Bekleyin,Acele etmeyin..Durun, sabırlı olun..

*Yalnız Gümüşhane’de bunu söyleyen bakan bi şeyi unutmadı, gelenlerde öyle..Sanki onlar olmazsa Türkiye olmaz.Destek olun,Birlik olun,AKP’ye oy verin..Sormadı Gümüşhane,‘Tabağıma ne doğradın’ ey bakanım! 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor