Ne Var Ne Yok?
Şener YAZGAN

Ne Var Ne Yok?

Bu içerik 742 kez okundu.
Üniversitenin bir kolunun Tekke beldesine getirilmesi ile ilgili olarak çok şey yazdıkOlumlu gelişmeler var.Duyumlar o yönde,Gümüşhane bu fırsatı kaçırmamalı,Mahallenin artık malum belde diyemiyoruz buna ihtiyacı var,Birlikten kuvvet doğar.

**

Gümüşhanespor yendi,Futbol tatmin etti,Giresun maçını unutturdu,Gümüşhanespor ümit tazeledi,En önemlisi Gümüşhane hakkında Gürkan hocanın dedikleriydi.

**

Çetin Özdemir Kelkit’te iddialı,AKP’de,MHPde..Gümüşhane’den başka Kelkit’te de ayrı heyecan yaşanıyor.Kıran kırana bi yarışma olacak.Haydi hayırlısı.

**Orhan Aydoğdu diye bi ağabeyimiz var,Yılların futbol adamı,Önemli bir görev üstlenmiş,Pırıl pırıl çocuklar yetiştiriyor,Hepsi birbirinden kabiliyetli..Orhan hoca başaracak**

Süleymaniye de umut doğduYeni bir hamle var,Uzun süreli proje yaşama geçer mi,Olsun artık,Kaynak hazır,Şehir hazır,Hadi o zaman vur kazmayı,Daha bekleme… Gümüşhane..Bakan Işık hafta sonu Gümüşhanede,Gümüşhaneli bakan, Gümüşhaneye geliyor.Bir dizi açılış yapacak,Şehrin içinden olmasa da Gümüşhaneli bakanımız.Duygusal anarlın yaşanacağını umuyoruz.Gümüşhane bağrına basacak..
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
GTSO Başkanı İsmail Akçay
GTSO Başkanı İsmail Akçay
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor
Organik tarım programı öğrencilerini bekliyor