Gümüşhanesporu başarıya götürecek not
Şener YAZGAN

Gümüşhanesporu başarıya götürecek not

Bu içerik 750 kez okundu.
Bizim çocuklar mümkün olduğunca her olayı her taraftan almaya çalışıyor..İyi çalışıyorlar yani,Bu bazen enteresan görüntülerle ortaya çıkıyor..Ben de haber sayfamıza giren o fotoğrafı anlatmak istiyorum.Dedik ki;Bu şehir Gümüşhanesporu sahiplensin,Sahip çıksın,Yalnız bırakmasın..Biz sahip çıktıkça Gümüşhanespor sahada yalnız kalmayacak..Daha birkaç gün önce T.D İlhan, Gümüşhaneli işadamlarına seslenerek ‘sırtınızı dönmeyin’ demişti.

Neyse o fotoğrafı görünce dedim ki,‘Bu şehre birazcık ta haksızlık mı ediyoruz?M. Kaya isimli esnaf dükkanın kapısına bir not yazmış,‘Gümüşhanesporumuzun maçındayım saat 15.30’da geeceğim’Yani Gümüşhanespor için satışı 1.5 saat durdurdu..Gümüşhanesporu desteklemek için tribünde yerini almak istemiş belli ki..Belki böylesine bir galibiyet elde edeceğini bilseydi daha önce kapıya o notu asarmıydı, bilememKısacası son on dakikada gelen galibiyet, Gümüşhanesporu da esnad M. Kayay’ı da sevince boğdu,O bir buçuk saat kapattığına değimişti.

Saat 15.30 dükkanı belki sabahtan olmadığı kadar moralli açmıştı..İşte bu anlayış, Gümüşhanesporu baaşrıya taşıyacaktı,Esnaf M. Kaya övgüyü hak etti,Gümüşhanespor camiasına öek oldu,Tüm esnafa öek oldu,Gümüşhanesporun iyi günde de kötü günde de yalnız olmadığını gösterdi. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi