Federasyon seçimini niye yaptık!
Şener YAZGAN

Federasyon seçimini niye yaptık!

Bu içerik 770 kez okundu.
Döndüm, dolaştım sözü federasyona getirelim..Malum seçim yapıldı.

Uzun dönemdir STK içerisinde hizmet vermiş bir isim olan Tahsin Söğüt, genel başkan oldu.GÜDEF kurulduğunda heyecanlanan isimlerden bir tanesiydim,Şimdi aynı heyecanımdan bi şey kaldı mı derseniz tartışırım..

Kurucu başkan seçimden önce genel başkan Akdemir’e teşekkür,Hizmet eden herkese teşekkür.Ama bi kez daha ifade edelim ki,Eğer bu kez de tartışmalar, atışmalar devam ederse kepenk kapatılır.

Seçimin yapıldığı gün gerçekten ortam çok güzeldi,N.F Kısakürek K.M’i tıklım tıklımdı,Belli ki Gümüşhane bir birlikteliği özlemişti,Gümüşhane o günkü seçime sessiz kalmamıştı.Nitekim Bahçelievler Belediye Başkanı Develioğlu’da bu olayı oradakilerle paylaştı..Belli ki etkilenmişti.

Bundan sonrasına dönecek olursak,Federasyon çok güçlü olmalı, federasyon tartışmamalı artık. Gümüşhane bu kurumu daha güçlü hale getirmeli..Ciddi çalışmalar yapılmalıdır diye düşünüyoruz.

Ses getirecek Gümüşhane’yi ayağa kaldıracak eylemleri kovalamalıdır.Federasyonun Tahsin Söğüt döneminde neler yapacağını merak ediyoruz,Çünkü bir değişim yaşanması gerektiğini kendiside dile getirmiştir.Bu noktada aldığı sorumlulukta büyüktür.

Zaman her şeyin ilacı, seçimi neden yaptık bize anlatacak,Yine fokurdamalar başlarsa sen ben davası işlerse aman aman  bi daha federasyonun adını lütfen telakki etmeyin.. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi