Eee, şimdi n’olcek?
İnş.Müh. Mehmet Salih SÜMBÜL

Eee, şimdi n’olcek?

Bu içerik 1581 kez okundu.
Şükür, federasyon seçimi kazasız belasız bitti.Belki sürpriz belki değil belki olması gereken sonuçtur bilemem ama Tahsin Söğüt yeni dönem için koltuğa oturdu.
NASIL KAZANDI?
Edinilen bilgiye göre, GÜDEF Başkanı Söğüt’ü Sultanbeyli ve Küçükçekmece oyları zirveye taşıdı.Sessiz ve sakin bir süreç izleyen Söğüt, seçime günler kala adeta delegelere yakın markaj uyguladı.Tabi Anadolu yakasının güçlü desteği ve işbirliği dengesi bu süreçte etkili oldu.
AKDEMİR’İN HAKKINI YEMEYİN!Bilemem ama kurucu başkan Akdemir’in de hakkını yemeyin.Yaptığı, başarabildiği kadarıyla iyi şeyleri başarmaya çalıştı, kısmen başarılı oldu diyebiliriz fakat yalnız kaldığını söyleyenler çoğunluktaydı.

NASIL BİR FEDERASYON?Allah aşkına bundan sonra birlik dirlik Gümüşhanelilik deyip te daha işin başında su koy verilmesin.Neler yapılacağı özellikle İstanbul gibi büyük bir sahne de Gümüşhanelilerin neler yapabileceği hem iç hem de dış cepheye anlatılmalı.‘Federasyon yok, artık ayağa kalkmalıdır!’ eleştirileri getirenler bilmelidir ki, bütün gözler üzerlerinde olacak..Tabi kurumsal kimlik daha da önem arz ediyor.Güçlü STK’nın Gümüşhane için önemi büyük,Gümüşhane büyük işler bekliyor.STK bir an önce harekete geçerek bu işin sesi, soluğu, kulağı olmalı.
KLASİK İCRAATLARA ARTIK BİR SON VERİNGece yaptık, yürüdük, kuruluş yıldönümü, efendim şu büyüğü andık gibi klasik icraatlar federasyonun yeni döneminde de baş köşe olacaksa zaten deekler yapıyor bir esprisi olmaz.Federasyonun yapması gereken büyük işler var.Onu da ben mi söyleyeyim..
CİDDİ BİR ANLAYIŞTribüne oynanacak girişimler bu saatten sonra GÜDEF’i bitirir;Yani bu ne demektir!Federasyon, büyük bir açığı kapamak amacıyla bu işe girdi,Sorumluluk büyük,Bu fırsatta kaçarsa biliniz ki kapıya kilidi vururlar.

VE SON SÖZYeni yönetime başarı diliyoruz,Bundan önce kimin ne kadar emeği varsa teşekkür ediyoruz.Tahsin Söğüt yönetimindeki GÜDEF’i çok daha yakından izleyeceğiz.2014 hakikaten sıcak geçecek..Hayırlısını isteyelim..
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi