Bünyamin’i Gümüşhane kurtardı
İnş.Müh. Mehmet Salih SÜMBÜL

Bünyamin’i Gümüşhane kurtardı

Bu içerik 1693 kez okundu.
Suriye’de terörist unsurlarca kaçırılan Milliyet Gazetesi Foto Muhabiri Bünyamin Aygün’ün akıbetinin ne olacağı konusunda herkes merak içindeydi.Ta ki Taksim’de Galatasaray Lisesi önünde yapılan açıklamaya kadar.Yüzlerin, binlerin olduğu kadar Gümüşhanelilerde Galatasaray Lisesi önünü doldurmuşlardı…Hakkını yemeyelim pek çok deeğimiz Gümüşhane cephesi de Bünyamin Aygün için sessiz kalmadı, serbest bırakılması için gereken adımları attılar..Akşam saatlerinde gelen  ‘serbest’ Türkiye’ye getiriliyor haberleri adeta Gümüşhanelileri sevince boğdu.Adeta her tarafta bir sevinç çığlığı duyar gibiydik.Kahraman Güvenlik güçlerimize de bir kocaman alkış gönderiyoruz.Allah devlete ve millete zeval vermesin.

HALK TV’DEN DUYDUMHaberi Halk Tv ekranlarından duyunca bizimkilerle paylaştım. Zaten ilk defa Gündoğumuhaber sayfasına taşıdı. En yetkili ağızdan doğrulattı. Halk Tv’nin AA’ya dayanarak verdiği bilgiye göre Aygün’ün serbest kaldığı haberini geçtik. Bazı kendini bilmez bi takım kişilerin abuk subuk yorumuna rağmen olayın doğruluğu anlaşılmıştı.


GÜMÜMŞHANELİLER SESSİZ KALMADIBurada hakkını yine teslim edelim, Gümüşhaneliler sessiz kalmadı. Hemşerileri Aygün için ayağa kalktılar. Önce İst Güyad, daha sonra Avgüyad, Güdef, Güsiad, Trabzon’da Salih Zengin, Gümüşhane’de Gazeteciler Cemiyeti yayınladıkları basın açıklamasıyla olayın aydınlığa kavuşturulması konusunda yetkililerden destek istediler.

İŞTE BÖYLEBiz öncelikle Bünyamin Aygün’ün sağ salim Türkiye’ye getirilişine çok sevindik. Gümüşhanelilerin bu konuda sessiz kalmayışına ise bir kez daha sevindik ve mutlu olduk,Bir güç birliği sağlandı ve verilen tepki son derece olumluydu..BÖYLE GÜNLERDE GÜZEL DE Gümüşhaneliler olarak biz bu tür olumsuz gelişmeler neticesinde hep bir araya geliyoruz. Yani uzlaşı dediğimiz şey acı bir tecrübeden geçtikten sonra kendini gösteriyor. Gümüşhaneliler Bünyamin Aygün için seferber oldu ve amacına ulaştı son söz sadece böyle günlerde değil, daha hayırlı işlerde de bizimkilerin ortak sesi yankılanmalıdır. 
DİĞER YAZILAR
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Basın Duyurusu
Basın Duyurusu
Gümüşhane İŞGEM sektör ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede
Gümüşhane İŞGEM sektör ihtiyaçlarını karşılayacak kapasitede